Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Ko sagaidīt, apmeklējot Dr. Katkevičas diennakts zobārstniecību

Dr. Jūlijas Katkevičas 24 stundu zobārstniecība ir viena no pieprasītākajām Rīgā. Gadiem ejot, klīnika spēj saglabāt klientu uzticību, turpinot nodrošināt profesionālu aprūpi. Ikvienam jaunam pacientam noder zināt, ko sagaidīt dodoties uz jaunu zobārstniecību.

Laipns un atsaucīgs kolektīvs

Meklējot zobārstu, vienmēr jāpievērš uzmanība klientu apkalpošanas līmenim. Patīkama atmosfēra un pozitīvs kolektīvs ir dažas no lietām, kas veido un raksturo klīniku. Prasme komunicēt ar pacientiem vieš uzticību un pārliecību, ka izvēlēta īstā klīnika. Svarīgi saprast, vai spējat rast kopīgu valodu un izvirzīt vienotus mērķus jau konsultācijas laikā.

Profesionāla aprūpe

Klīnikas personāls ir apmācīts dažādas sarežģītības zobu procedūru veikšanā. Sākot ar akūtu zobu sāpju ārstēšanu līdz pat zobu implantu ievietošanai. Mutes dobuma veselības uzlabošanas procedūrās un zobārsta apmeklējumos ir iesaistīti daudzi rīki un ierīces, tādēļ ļoti liela nozīme tiek pievērsta higiēnas standartu un tīrības ievērošanai.

Palīdzība jebkurā diennakts laikā

Zobu sāpes mēdz piemeklēt negaidītākajos un nepiemērotākajos mirkļos. Dr. Jūlijas Katkevičas diennakts zobārstniecība piedāvā aprūpi visas diennakts garumā, jebkura vecuma pacientiem.

Uzticams personāls

Klīnikas darbinieku pulks ir daudzveidīgs, lai katram pacientam varētu piemeklēt atbilstošāko ārstēšanas metodi. Personālam rūp iegūt un saglabāt klientu uzticību. Kolektīvā katram darbiniekam ir sava loma, lai kliedētu bailes un visiem pacientiem sniegtu labāko pieredzi, dodoties pie zobārsta.

Tehnoloģijas

Zobārstniecība nepārtraukti veic uzlabojumus, izmantojot jaunāko pieejamo aparatūru. Pakalpojumu kvalitātes uzlabošana vienmēr ir bijis viens no galvenajiem klīnikas mērķiem. Šis noteikti ir svarīgs aspekts, par ko pārliecināties, lai izvēlētajam zobārstam visi nepieciešamie rīki darba veikšanai.

Zobārstniecība visai ģimenei

Ģimenes zobārsta izvēle ir svarīgs lēmums, mūsu zobārstniecības komanda būs atbildīga par jūsu ģimenes zobu veselības aprūpi, nodrošinot nepieciešamo ārstēšanu. Viena klīnika visai ģimenei ir labs veids, kā saglabāt medicīnisko dokumentāciju, iemācīt mutes higiēnas nozīmi bērniem jau agrā vecumā.

Dr. Jūlijas Katkevičas diennakts zobārstniecībā, neatkarīgi no tā, vai jums ir problēmas ar smaganām, zobiem vai jebkādas citas mutes veselības problēmas, mēs vienmēr sniedzam individuālas pieejas augstākās klases pakalpojumus. Speciālisti koncentrējas uz labāko iespējamo rezultātu un klienta mērķu piepildīšanu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.