Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Lapu pūtējs – uzticams palīgs rudens dārza darbos

Viens no rudens dārza darbu izaicinājumiem, ar ko nākas saskarties ikvienā mājsaimniecībā, ir nobirušo lapu vākšana. Nereti rudens mēnešos tiek pavadīts ilgs laiks, cenšoties tikt galā ar šo šķietami nebeidzamo uzdevumu, it īpaši tad, ja vienīgais palīgs ir grābeklis. Par laimi, ikvienam ir iespēja izvēlēties savām vajadzībām un īpašumam atbilstošāko lapu pūtēju. Rudens darbos tas ir neatsverams palīgs, kas būtiski atvieglo ne tikai nobirušo lapu vākšanu, bet arī citus saimniecības uzkopšanas darbus.

Kärcher zīmola dārza tehnika ir lielisks ieguldījums ikvienā mājsaimniecībā. Produktu klāsts ir plašs un tajā atrodami arī ikviena saimnieka vajadzībām un iespējām atbilstoši akumulatora lapu pūtēji.

Akumulatora lapu pūtēju priekšrocības

  • Ātra un ērta lielāku teritoriju uzkopšana

Rudens lapu vākšana var prasīt ne tikai daudz laika, bet arī lielu fizisko piepūli. Ja īpašuma teritorija ir liela, lapu vākšana ar grābekli var šķist patiešām nebeidzama. Lapu pūtēji dod iespēju daudz ātrāk un efektīvāk vienuviet savākt nobirušās koku lapu, tādējādi palīdzot būtiski ietaupīt laiku, kas tiktu pavadīts grābjot lapas ar grābekli. Turklāt, tie ir lietotājiem draudzīgi un ergonomiski, tāpēc lapu pūtēju izmantošana ir saudzīga pret muguru un rokām.

  • Piemēroti ne tikai lapu vākšanai

Lapu pūtēji ir lielisks risinājums nobirušo lapu vākšanai. Un ne tikai – tie noder arī citos saimniecības uzkopšanas darbos, piemēram, lai atbrīvotos no netīrumiem ap māju vai garāžu. Tāpat lapu pūtēji ātri un efektīvi spēj tikt galā ar netīrumiem jumta notekcaurulēs, uz dārza mēbelēm, dārza tehnikas, kā arī celiņiem.

  • Neierobežota pārvietošanās

Viena no akumulatora lapu pūtēju galvenajām priekšrocībām ir ērta un neierobežota pārvietošanās. Atšķirībā no elektriskajiem lapu pūtējiem, to lietošanas laikā nav nepieciešams satraukties par traucējošiem vadiem un pagarinātājiem. Pateicoties akumulatoram, ierīces lietošana ir ne tikai daudz ērtāka, bet arī drošāka.

  • Kluss un videi draudzīgs risinājums

Atšķirībā no benzīna lapu pūtējiem, ar akumulatoru darbināmās ierīces ir daudz klusākas. Tās nerada diskomfortu nedz lapu pūtēju lietotājiem, nedz kaimiņiem vai garāmgājējiem. Tātad – akumulatora lapu pūtēji nerada trokšņu piesārņojumu. Tāpat tie ir videi draudzīgāks risinājums, jo dod iespēju atbrīvoties no benzīna lietošanas.

Kärcher lapu pūtēji – skaistam un koptam īpašumam

Kärcher zīmola lapu pūtējs ir jaudīgs un uzticams dārza darbu palīgs, kas dod iespēju ātri un efektīvi atbrīvoties no nobirušajām koku lapām. Pateicoties Kärcher nomaināmo akumulatoru platformai, lapu pūtējs sniedz maksimālu kustības brīvību un ļauj viegli darboties nelīdzenās, kā arī grūtāk piekļūstamās vietās. Kärcher akumulatori ir aprīkoti ar LCD displeju, kurā redzama dažāda noderīga informācija – uzlādes līmenis, atlikušais uzlādes laiks un atlikušais darba laiks. Turklāt, Kärcher akumulatoriem ir IPX5 ūdens aizsardzības līmenis, kas ļauj droši darboties arī mitros laikapstākļos. Tāpat Kärcher akumulatora lapu pūtējs ir aprīkots ar noņemamu divdaļīgu cauruli, kas to ļauj ērti pielāgot dažādiem uzkopšanas darbiem. Lai nobirušo lapu vākšana būtu pavisam vienkārša, Kärcher zīmola produktu klāstā pieejami lapu pūtēji ar savācēja funkciju. To funkciju sarakstā ietilpst ne tikai lapu pūšana, bet arī sūkšana un sasmalcināšana, kas dod iespēju bez liekas piepūles savākt pat mitrās lapas, tās sasmalcinot un uzkrājot lapu maisiņā. Ar Kärcher lapu pūtēju rudens dārza uzkopšanas darbi ir kā atpūta.

Atvieglojiet rudens lapu vākšanas darbus un iegādājieties kvalitatīvos Kärcher lapu pūtējus mājaslapā kaercher.com.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.