Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Pazudušas mājokļa atslēgas vai sabojāta durvju slēdzene – Kā rīkoties?

Pēc garas darba dienas atgriezties mājās un konstatēt, ka atslēgas ir pazaudētas vai durvju slēdzene sabojāta – tas nav nekas patīkams. Ja ir pieejama rezerves atslēga, situāciju var atrisināt ātri un bez satraukuma. Bet, ja tās nav vai arī durvis nevar atslēgt bojājumu dēļ, ir jādomā cits risinājums.

Sazinieties ar atslēgu servisu

Neatkarīgi no tā, vai mājoklī netiekat nozaudētas atslēgas dēļ vai durvju bojājuma dēļ, ērtākais un ātrākais risinājums ir Lock Service atslēgu serviss, kas strādā visu diennakti un garantē, ka Jums aiz durvīm nebūs jāpaliek pārāk ilgi.

Servisa pieredzējušie meistari savā darbā izmanto speciālus instrumentus, lai durvis tiktu atvērtas saudzīgi, neradot nopietnus bojājumus.

Piesakot atslēgu servisa pakalpojumu, jāsniedz informācija par problēmu, durvju materiālu un slēdzenes veidu. Šī informācija palīdzēs meistaram izvēlēties piemērotus instrumentus un izvērtēt, kā darbu paveikt efektīvi un maksimāli ātri. Tāpat, pamatojoties uz klienta sniegto informāciju, servisa darbinieks varēs uzreiz pateikt precīzas pakalpojuma izmaksas.

Būtiski – lai saņemtu Lock Service atslēgas servisa pakalpojumus, pieteicējam ir jāspēj pierādīt, ka viņš ir konkrētā nekustamā īpašuma īrnieks vai īpašnieks, un viņam ir tiesības iekļūt šajā mājoklī.

Ar kādām izmaksām rēķināties?

Tas, cik izmaksās pakalpojums, atkarīgs no vairākiem faktoriem. Piemēram, diennakts tumšajā laikā pakalpojuma cena var būt augstāka nekā dienas pirmajā pusē. Tāpat arī cenu ietekmēs attālums, kas meistaram jāveic līdz klienta norādītajai adresei. Aprēķinot izmaksas, ņem vērā arī pakalpojuma veidu un sarežģītību.

Lock Service – ātrs un profesionāls risinājums

Ja aktuāls atslēgu servisa pakalpojums, ieskatieties www.lockservice.lv, kur atradīsiet atbildes uz Jums svarīgiem jautājumiem, kā arī varēsiet sazināties ar servisa zinošajiem speciālistiem un pieteikt sev vajadzīgo pakalpojumu.

Servisa piedāvājumā durvju atvēršana, slēdzeņu maiņa, auto atvēršana, seifu atvēršana, kā arī durvju remonts. 30 gadu darba pieredze ļauj tikt galā ar dažādas sarežģītības uzdevumiem.

Pakalpojumi pieejami Rīgā un 50 km rādiusā ap to. Klientu ērtībām serviss strādā visu diennakti, 7 dienas nedēļā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.