Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Termo tēmēkļi iesācējiem: kam jāpievērš uzmanība pirms sava pirmā tēmēkļa iegādes?


Nav noslēpums, ka medības nav tikai izklaide un vaļasprieks, bet gan īsts dzīvesveids, kas ar katru gadu piesaista arvien vairāk entuziastu. Ikviena iesācēju mednieka galvenā kļūda ir dārga un tehnoloģiski moderna aprīkojuma iegāde, kas nemaz neatbilst iemaņām un vajadzībām. Jebkuru prasmi vienmēr ir vērts attīstīt sākot no pamatiem un iegādāties tādu aprīkojumu, kas atvieglos grūto ceļu, apgūstot ko jaunu, nevis uz visiem laikiem atturēs jūs no turpmākiem mēģinājumiem. Termo tēmēkļi atvieglo visu medību procesu un ļauj atrasto dzīvnieku vienmēr turēt savā redzeslokā līdz pat šāviena brīdim. Tie ir piemēroti lietošanai jebkurā diennakts laikā, it īpaši naktī un ierobežotas redzamības apstākļos. Tomēr tas nebūt nenozīmē, ka visi termo tēmēkļi būs vienlīdz lietderīgi iesācējam-entuziastam, jo katram modelim ir savas unikālas īpašības un funkcionalitāte.

Mūsdienu termo tēmēkļi bieži vien apvieno vairākas noderīgas funkcijas, kas ievērojami atvieglo medību procesu un darbu ar pašu ierīci. Izvēloties atbilstošu tēmēkļi, jāpievērš uzmanība matricas izšķirtspējai un optiskajiem raksturlielumiem, jo tieši no šīm parametriem būs atkarīga noteiktā attālumā redzamā attēla kvalitāte. Iesācējam ir ārkārtīgi svarīgi saskatīt tieši labas kvalitātes attēlu, lai nodrošinātu ērtu acu uztveri un vieglāku dzīvnieka izsekošanu. InfiRay jau vairākus gadus ieņem līderpozīcijas termālās optikas tirgū un ražo tehnoloģiski progresīvus un mūsdienīgus termālos tēmēkļus medībām un dzīvnieku novērošanai paredzētus gan profesionāļiem gan iesācējiem.

InfiRay Saim SCP 19 ir viens no pieejamākajiem termo tēmēkļiem tieši iesācējiem un ir lielisks piemērs izcilas cenas un nepārspējamas kvalitātes apvienojumam vienas ierīces ietvaros. Tēmēklis ir aprīkots ar jaunās paaudzes 12 µm blīvuma matricu un 19 mm germānija objektīvu, kas nodrošina maksimālu veiktspēju un nevainojamu attēla kvalitāti. Tam ir arī optiskā un digitālā tālummaiņa līdz 4,6x, lai maksimāli identificētu atpazīto mērķi visā darba distances diapazonā. Ir jāatzīmē arī tas, ka šis termo tēmēklis ir paredzēts 150-200 m rādiusam un tikai skaidri identificētam mērķim.

InfiRay Saim SCP 19 ir neticami kompakts un viegls salīdzinājumā ar analogajiem modeļiem, tā svars nepārsniedz 320 g, tāpēc ierīci ir viegli uzstādīt un transportēt. Lietošanas princips ir vienkāršs un uzticams, ar tikai trīs taustāmo pogu izmantošanu; tēmēklis ir aprīkots ar noņemamu akumulatoru, kura darbības laiks ar vienu uzlādi sasniedz 8 stundas. Termo tēmēklis ir speciāli paredzēts ekspluatācijai jebkuros apkārtējās vides apstākļos un temperatūras diapazonos, tam ir 4 ieroču mērķēšanas profili, un to var piešaut tikai ar vienu šāvienu, lai nodrošinātu ātrāko un precīzāko tīklekļa mērķēšanu.

Visi InfiRay Saim sērijas termo tēmēkļi ir izstrādāti ņemot vērā lietošanas ērtību un pārnesamību, lai visi iesācēju mednieki izjustu pārliecību un komfortu ierīču ekspluatācijas laikā. InfiRay Saim SCP 19 modelis, proti, neietver sevī tik plašu funkcionalitāti kā citi tirgū pieejamie termo tēmēkļi, bet tas ir ideāli piemērots iesācējiem, kuri tikai sāk apgūt medību tehnoloģiju nianses un aroda iemaņas. Kā ierasts, InfiRay piedāvā kvalitatīvus un uzticamus termo tēmēkļus, kas kalpos daudzus gadus un palīdzēs jums panākt ievērojamus rezultātus medību sezonas laikā. Jums nevajadzētu censties neatpalikt no tehnoloģiskā progresa, bet gan dot priekšroku uzticamībai un vienkāršībai, lai varētu pilnveidot savas prasmes, pirms pievienojaties profesionāļu pulkam.|

Šis modelis un citi termo tēmēkļi ir pieejami mūsu interneta vietnē gpspro.lv.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.