Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Visas Latvijas radio stacijas klausies Radio.lv

Vai nav apnicis klausīties tikai 1, 2, 3 radiostacijas? Varbūt tā ir brīvprātīga izvēle, bet varbūt neko tavs radioaparāts gluži vienkārši nevar uztvert? Situācijas mēdz būt dažādas, bet, ja gribi dzirdēt vairāk ienāc Radio.lv.

Iespējams, nemaz nenojauti, ka Latvijā ir dzirdamas vairāk kā 50 radio stacijas. Liela daļa skan FM Mhz, taču ir arī tādas, kuras var klausīties tikai internetā. Labā ziņa – ja Tev ir interneta pieslēgums un ierīce, kas var atskaņot audio, Tu jau tūlīt varēsi dzirdēt pilnīgi visas Latvijas radio stacijas.

Kā klausīties radio internetā?

Viss ir pavisam vienkārši.

Atver Radio portālu – http://radio.lv/ un izvēlies radiostaciju. Noklikšķini uz tās logo un sāc klausīties. Ja tiešraide sāk skanēt, visu esi izdarījis pareizi. Tajās retajās reizēs, kad kādai radio stacijai gadās tehniskas ķibeles un tā neskan, atliek pārslēgt uz citu kanālu.

Jau noskaidrojām, ka Radio.lv ir pieejamas vairāk kā 50 Latvijas radiostacijas, bet to kopējais skaits ir vēl daudz lielāks. Šeit pieejami arī krievu radio, kā arī saturs no Anglijas, Vācijas, Igaunijas un pat Brazīlijas. Klausies savus iemīļotākos radio DJ un paplašini savu apvārsni, atklājot jaunus kanālus.

Kuras radiostacijas var klausīties tiešssaistē?

Vai esi kādreiz lasījis vai dzirdējis par Latvijas populārāko radiostaciju topu? Tāds tiešām ir un Radio.lv var dzirdēt visas tajā apkopotās radiostacijas un vēl daudz vairāk. Pieminēsim tikai zināmākās – SWH, StarFM, Top Radio, EHR, EHR Russkie Hiti, Marija, LR1, LR2, LR3, LR4, LR5, Naba, Relax FM, SWH Rock, Avto radio, Kurzemes radio, Tev, Latgales radio, Crush FM, Retro, Skonto, Lounge FM, XO FM.

Interesē tikai online radiostacijas? Šeit atradīsi tādus mazāk zināmus nosaukumus kā “Merkurs”, “Nemiers”, “Lustīgs radio”, “Norma”, “Maestro”, “Pieci latvieši” un pat iepriekš Rīgā FM viļņos dzirdamo “Pik FM”. No pieminētajām Krievijas radiostacijām, zināmākās ir “Record”, “Evropa Plus”, “Shanson” un “Dacha”Pilns saraksts ir atrodams Radio.lv katalogā.

Vai latviešu radio klausās arī ārzemēs?

Praktiski ikvienam Latvijas iedzīvotājam kāds draugs vai rads šobrīd dzīvo ārzemēs. Liela daļa ir Anglijā, Īrijā, Vācijā, Beļģijā un Zviedrijā, bet ir arī tādi, kas atrodami daudz eksotiskākās zemēs.

Aizbraucējiem saglabāt saikni ar Latviju pirmajos gados nav problēmu, jo ir apziņa, ka drīz jau atgriezīsies. Iet gadi un liela daļa tomēr paliek jaunajā mītnes zemē. Šādos apstākļos Radio.lv uzlabo satura pieejamību latviešu valodā un stiprina emigrantu saites ar tēvzemi. Tas ir īpaši būtiski tajās situācijās, kad svešumā piedzimst bērni, kuriem tuvumā nav neviens cits latvietis. Viņiem sarunas ģimenē un radio latviešu valodā ir vieni no nedaudziem kanāliem, kas ļauj saglabāt un nostiprināt latviešu valodu.

Visi radio tavā mobilajā telefonā (vai datorā)

Nav svarīgi, dzīvo Bauskā, laukos, Rīgā vai Berlīnē. Interneta radio tiešraidē skanēs vienlīdz labi visās vietās, pie nosacījuma, ka ir pietiekami ātrs interneta pieslēgums un dators vai viedtālrunis.

Svarīgākais, kas no šī visa ir jāatceras – Radio.lv sniedz jaunas iespējas Latvijā radīta satura pieejamībā, turklāt bez maksas un bez reģistrācijas. Atver un klausies, ko izvēlējies.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.