Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Zobu protezēšana – iespēja atgūt skaistu smaidu

Zobu iztrūkuma vai defektu iemesli var būt ļoti dažādi. Tie var būt, piemēram, iegūtu traumu vai nepietiekamas mutes higiēnas rezultāts. Tāpat zobu iztrūkums var rasties iedzimtu vai dzīves laikā attīstījušos faktoru dēļ. Taču labā ziņa ir tā, ka, pateicoties mūsdienu zobārstniecības plašajām iespējām, ar zobu trūkumu nav nepieciešams samierināties. Ir pieejamas dažādas metodes, kas ļauj atjaunot skaistu smaidu, to skaitā arī zobu protezēšana, kas piedāvā dažādus pacienta individuālajai situācijai pielāgotus risinājumus. 

Izņemamas un neizņemamas zobu restaurācijas

Zobu protezēšana ir lielisks risinājums, lai atjaunotu zaudētā zobu vai zobu grupu funkcionalitāti un estētiku. Tā ir iespējama gan ar izņemamām, gan neizņemamām zobu restaurācijām.

Izņemamās zobu restaurācijas sevī iekļauj dažāda veida zobu plates. Tās tiek izgatavotas atbilstoši katra pacienta individuālajai situācijai un ir lielisks risinājums pat pilnīgas zobu zaudēšanas gadījumā. Un, lai arī zobu plates tiek izgatavotas pēc iespējas līdzīgākas dabiskajiem zobiem, tās var būt jūtamas un radīt diskomfortu. Piemēram, ēšanas laikā zobu plate var izkustēties no vietas. Un pat neskatoties uz to, ka, iespējams, šis smaida atjaunošanas risinājums kādās situācijās var radīt diskomfortu, tas ir viens no pieprasītākajiem. Pacienti labprāt izvēlas šo metodi salīdzinoši zemo izmaksu dēļ, kā arī tādēļ, ka nav nepieciešama iejaukšanās mutes dobuma audos, kā tas var būt, izvēloties citu trūkstošo zobu aizstāšanas metodi.

Neizņemamās zobu restaurācijas, savukārt, ir zobu kroņi, venīri, sakņu inlejas un tilti. Šie risinājumi pēc nepieciešamības var tikt kombinēti un izmantoti, lai veiksmīgi atjaunotu zobu funkcionalitātei, estētiku un novērstu, kādas vizuālās nepilnības. To, kāda metode katram pacientam ir piemērotākā, pēc individuālas konsultācijas iesaka zobu protezēšanas speciālists. 

Zobu implanti – dabiskā zoba analogs

Ja zobu protezēšanas piedāvātie risinājumi nešķiet piemēroti, tad ir vērts padomāt par zobu implantiem. Tas protams ir finansiāli daudz dārgāks risinājums, taču sniedz maksimāli dabisku rezultātu gan funkcionalitātes, gan izskata ziņā. Zobu implanti tiek likti uz speciālām žokļa kaulā ievietotām titāna skrūvēm, kas ļauj aizstāt ne tikai vienu zobu, bet arī veselu zobu grupu. Zobu implantēšana ir diezgan ilgs process, taču rezultāti ir tā vērti, jo labas veselības un atbilstošas zobu higiēnas gadījumā, zobu implanti var kalpot pat visu mūžu.

“Dr. Apines zobārstniecības klīnika” – augstas kvalitātes zobu protezēšana

Augstas kvalitātes zobu protezēšanas un zobu implantēšanas pakalpojumus sniedz “Dr. Apines zobārstniecības klīnika”. Zobārstniecībā strādā pieredzes bagāti protēzisti un implantologi. Speciālisti savu pieredzi guvuši ne vien Latvijā, bet arī labākajās ārvalstu klīnikās. Pacientiem tiek nodrošināti augstākās kvalitātes pakalpojumi, izmantojot jaunākās paaudzes iekārtas un pasaulē augsti atzītu ražotāju materiālus. Klīnikā laipni un iejūtīgi tiek uzņemts ikviens pacients. “Dr. Apines zobārstniecības klīnikā” pacienta labsajūta ir prioritāte, tāpēc ir padomāts par visu, lai ikviens apmeklētājs justos droši un ērti.

Vairāk par iespēju atgūt skaistu smaidu varat uzzināt klīnikas mājaslapā apinesklinika.lv.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.