Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Armands Grudulis par dzīvi laukos un sportu: Vecumnieku pusē volejbolu spēlē pavisam citā kvalitātē

Vecumnieku novadā volejbolu spēlē pavisam citā kvalitātē

Divas reizes par Latvijas «Optibet» Nacionālās volejbola līgas čempionu komandā «Vecumnieki» ir kļuvis Armands Grudulis. Mūspusē viņš ir ieprecējies – dzimtais ciems ir Madonas novada Mētriena.
Par savu dzimto pusi A. Grudulis teic, ka ciems ir līdzīgs Stelpei, bet Mētriena pazīstama kā pagasts Teiču purva malā. Pašlaik viņš dzīvo Stelpē, kopā ar sievu Maiju Pelūdi audzina divus bērnus – Nitu un Niklāvu, kā arī abi divi darbojas Stelpes pagasta iedzīvotāju konsultatīvajā padomē. Ikdiena aizrit, mēģinot apvienot sporta sacensības un treniņus ar darbu, bērnu audzināšanu un sabiedrisko darbību.

Kā sākās aizraušanās ar volejbolu?
– Ar pirmo klasi skolā. Vectēvs Ilmārs Grudulis bija volejbola entuziasts, pazīstams ar savu aizrautību Mētrienā un visā Madonas novadā. Visu miestu mēģināja apmācīt. Mani no pirmās klases sola aizveda uz sporta zāli. Arī visus savus bērnus un mani tai skaitā kā vecāko mazbērnu.

Cik stipra bija Madonas volejbola skola?
– Mēs bijām praktiski entuziasti. Potenciāls bija augsts, bet sporta skolas komanda bija tikai meitenēm. Puiši spēlēja reģionālajos turnīros, tur nekā nopietna nebija. Tikai pats pagasts bija tāds, kur volejbols bija cieņā jau no 50. gadiem ar vectēvu kā vienu galvenajiem entuziastiem, – kolhoza laikā mači gāja vaļā, visiem bija jāspēlē.

Kā uzradies Vecumnieku pusē?
– Sieva no Stelpes. Gadījās, ka mana draudzene bija viņas istabas biedrene kopmītnēs Rīgā. Atbrauca ciemos uz mūsu miestu, uz Mētrienu. Tā arī saskatījāmies, tālāk jau interneta sarakste. Internets šajā ziņā mūsdienās palīdz. Zināmā mērā var teikt, ka iepazināmies internetā, jo pirmais kontakts nebija nopietns.

Cik ilgi darbojies «Vecumnieku» komandā?
– Komandā jau desmit gadus spēlēju. Notika Vecumnieku čempionāts, un Maijas radinieks mani uzaicināja piedalīties. Tā viss ar Vecumnieku čempionātu sākās. Toreiz vienības treneris bija Jānis Plūme, viņš uzrunāja uz nākamo sezonu. Sākām braukāt uz treniņiem kopā ar Uģi Eglīti.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties BauskasDzive.lv abonementu:

"BauskasDzive.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē BauskasDzive.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā BauskasDzive.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.