Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Pagarināta pieteikšanās Zemgales bērnu un jauniešu talantu konkursā “Zemgalei ir talants”

Līdz trešdienai, 20. aprīlim, pagarināta pieteikšanās biedrības “Laiks jauniešiem” organizētajam Zemgales bērnu un jauniešu talantu konkursam «Zemgalei ir talants», portālu informēja biedrības vadītājs Gints Jankovskis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņš pastāstīja, ka līdz pirmdienai, 18. aprīlim, saņemts 71 pieteikums. Vislielākā interese par konkursu izrādīta tieši Lieldienu laikā, tālab interesentiem, kuri vēl nav izlēmuši, vēl ir dots laiks pārdomāt savu priekšnesumu un līdz rītdienas pulksten 16 to pieteikt dalībai konkursā.

G. Jankovskis atklāja, ka talantu sacensībā savu dalību apstiprinājuši gan Bauskas novada bērni un jaunieši, gan arī citu novadu pārstāvji. Populārākās jomas, kurās jaunie censoņi rādīs savas prasmes, ir dziedāšana un dejošana.

G. Jankovskis atgādina, ka konkursā var pieteikties dalībnieki līdz 25 gadiem, prezentējot savus talantus dažādās jomās: mūzika, deja, iluzionistu triki, aktierspēle, deklamēšana, komiski uzvedumi, stand-up, dzeja, māksla, sports, kulinārija vai jebkas cits, kas nerada draudus dalībnieku vai apkārtējo drošībai un veselībai. Vienam dalībniekam atvēlētais laiks sava talanta prezentēšanai – četras minūtes. Reģistrācija tiek organizēta mājaslapā https://www.laiksjauniesiem.lv/p/ljtalanti.html.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursa atlases kārta norisināsies 23. aprīlī, bet konkursa fināls – 7. maijā Īslīces kultūras namā. Dalība pasākumā ir bez maksas.

Talantu konkurss notiks divās vecuma grupās: līdz 12 gadiem un no 13 līdz 25 gadiem. Katrā vecuma grupā tiks apbalvoti trīs uzvarētāji. Trešajai vietai balvā 100 eiro, bet otrajai vietai 200 eiro. Uzvarētājs saņems naudas balvu 300 eiro. Tiks pasniegta arī sadarbības partneru, skatītāju un žūrijas simpātiju balva.

Žūrijas sastāvs konkursam jau ir izraudzīts, taču biedrības «Laiks jauniešiem» valdes priekšsēdētājs G. Jankovskis izvēlējies neatklāt līdz pat pēdējam brīdim.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.