Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas novada pašvaldības policijas šefam ienākumi lielāki nekā vietējam VP priekšniekam

Bauskas novada pašvaldības policijas priekšnieka Broņislava Ostrovska pagājušā gada ienākumi bijuši 44 889 eiro, liecina viņa Valsts ieņēmumu dienestā iesniegtā deklarācija par 2021. gadu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savā deklarācijā B. Ostrovskis norādījis, ka Bauskas novada pašvaldībā pērn guvis ienākumus 21 733 eiro apmērā, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) maksātā pensija bijusi 10 985 eiro, bet pabalsts – 409 eiro, savukārt no «SEB atklātā pensiju fonda» saņemti 1760 eiro. «Citadele banka» procentos samaksājusi 26 centus, bet «SEB banka» –12 centus. Pērn Bauskas novada pašvaldības šefs saņēmis dāsnu dāvinājumu no savas māsas – 10 000 eiro.

Amatpersona deklarējusi, ka lietošanā ir dzīvoklis Rīgā. Policijas priekšniekam pieder 2006. gada automašīna «Volvo V70» un 1986. gada izlaiduma kravas transporta pašizgāzējs «ZIL MMZ-45021».

B. Ostrovskim nav ne parādsaistību, nedz arī viņš izsniedzis aizdevumus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Aivis Leitāns, Bauskas iecirkņa priekšnieks.

«Bauskas Dzīve» ielūkojās arī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirkņa priekšnieka Aivja Leitāna Valsts ieņēmumu dienestam sniegtajos datos. Viņa kopējie ienākumi pērn bijuši 29 264,55 eiro.

Papildus priekšnieka amatam A. Leitāns norādījis, ka ir arī «Alberta koledžas» recenzents. VP Bauskas iecirkņa priekšnieks deklarējis dzīvokli, kā arī zemi un ēkas kopīpašumā, transportlīdzekli – 2020. gada «Nissan Qashqai» valdījumā un bezskaidras naudas uzkrājumu – 13 351 eiro (2020. gadā bankā bija noguldījis 11 316, 47 eiro).

Valsts policija darba algā pagājušajā gadā A. Leitānam samaksājusi 28 552 eiro, no Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra saņēmis 205 eiro, pabalsts no VSAA bijis 447,48 eiro apmērā, deklarēts arī 60 eiro honorārs no «Alberta koledžas».

A. Leitānam joprojām ir parādsaistības, tās sarukušas līdz 11 136,14 eiro (2020. gadā parādsaistības deklarētas 15 706,53 eiro apmērā).

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (11)

 1. vai tādiem spēcīgiem vīrišķiem un meitiešiem pašvaldības policijā nebūtu kauns “sēdēt” uz citu strādājošo samaksātajiem nodokļiem? Vai ne tikai šie, bet vēl vesela varza valsts pārvaldē un pašvaldību amatos nav noveduši valsti līdz pēdējai vietai ES sastāvā, kur Latvijā starp Baltijas valstīm ir vismazākā vidējā alga un vislielākie kopējie nodokļi, kuri aiziet starp citu arī šo brašuļu uzturēšanai. Ja savulaik visu šo pašvaldībnieku darbu paveica viens pats “šerifs” Aldonis Buls? Labi, ja katrā pagastā būtu pa vienam apmaksātam pašvaldības kārtības uzturētājam un Bauskā, iecavā kaut divi, bet ne jau tāda armija, kura pat nemēģina saprast, ko, kur un no kā gaidīt?, bet aizbraucot līdz pagastam izsaukumā, tur bieži vien atliek “vēju ķert”. Šādā izpildījumā tā PP ir galīgi garām, arī strādāt ne visai gribas, ja nu vien ar “busiņu” pavizināties, bet priekš tam pilsētā ir kājas un daudz lētāki pārvietošanās līdzekļi, ar kājām darbināmi, vien, laikam, priekšnieki viņi, nevis pārējo iedzīvotāju apmaksāti strādnieki?

  13
  6
 2. Vai kāds ir izvērtējis divu policiju ekonomisko un policejisko efektivitāti? Cik valstīs ir divas policijas?

  5
  3
 3. Nu lai jau tiek!Un ,ja kas,Aldonis bija kārtīgs šerifs!Pa priekšu šāva un tikai pēc tam uzdeva jautājumus !

 4. Tā tās “fake news” rodas! Daži, kas lasa tikai virsrakstus domā, ka pašvaldības policijas šefs pelna nenormālo naudu, bet kuram ir kaut mazākā sajēga redz, ka pašvaldībā alga ir 21733 un uz rokas attiecīgi ap15000, kas vidēji mēnesī ir 1200 uz rokas! Viss labāk, ka tās ģenerē vietējā presīte, kam nav ko rakstīt.

 5. Bet pagaidi -rakstīts taču ienākumi nevis alga, ja paskaties tad pašvaldības šerifs bez algas saņem arī pensiju un vēl ir citi ienākumi, kamēr VP šefam ir tikai aldziņa. Tā jau daudzās pašvaldību iestādēs pensionāri aizņem amata vietas un jaunajiem tikmēr jādomā par emigrāciju.

 6. Man patīk šis mīts par “vecajiem”, kuri aizņem “jauno” vietu?! Kur tad viņi ir kad izsludina konkursus? Neviens nepiedalās, gaida kad paliks veci?

 7. Nu re še pat lapelē rakstīts, ka Rietumeiropas valstīs un ASV turīgo iedzīvotāju vidējais vecums svārstās ap 70 gadiem vai pat pārsniedz šo vecumu. Broņkam penzija pārsniedz 900 eiro, algu saņem, parādu nav un vēl māsa uzdāvina naudu. Bet Aivim ir tikai aldziņa, lai arī uzkrājums, bet parāds arī velkas līdzi. Kad sasniegs Broņkas vecumu, varbūt naudas būs vairāk…

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.