Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

17. decembrī svētku tirdziņā Bauskas Rātslaukumā gaidīs Ziemassvētku vecītis, saldumu paciņas un vokālā studija «Pigoriņi»

Šajā svētdienā, 17. decembrī, tirgus būs visbagātīgākais, jo tajā piedalīsies visa veida realizējamo preču grupu ražotāji, tas norisināsies no plkst. 11 līdz 15, informē Bauskas kultūras centra komunikācijas speciāliste Kristiāna Paula Lībiete

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tirdziņā būs iespējams iegādāties gan dāvanas, gan eglītes, gan arī dažādus gardumus. Šajā dienā tirgus laukumā būs iespējams satikt arī Ziemassvētku vecīti un rūķus, kuri kopā ar bērniem dosies rotaļās.

Turpat rūķu administrācijā Bauskā deklarētajiem pirmsskolas vecuma bērniem būs iespējams izņemt pašvaldības sarūpēto saldumu paciņu. Lai saņemtu paciņu, nepieciešams uzrādīt bērna personas apliecinošu dokumentu (dzimšanas apliecību, pasi vai ID karti). Tie bērni, kuri netiek uz pasākumu, savu saldo velti līdz janvāra beigām varēs izņemt Bauskas apvienības pārvaldes Bauskas pilsētas nodaļā (Uzvaras iela 6), paskaidro K. P. Lībiete.

Par Trešās adventes svētku prieku Rātslaukuma tirgus placī rūpēsies vokālā studija “Pigoriņi”. Bērnu un jauniešu studijas dziedātāji uz pasaku meža skatuves kāps noteiktos laikos: plkst. 11.30 – 11.50; 12.30 – 12.50; 13.30 – 13.50 un 14.30 – 14.50.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

17. decembrī uz radošajām darbnīcām gaidīs Tautas lietišķās mākslas studijas “Bauska” dalībnieces, kuras piedāvās izgatavot eglītes rotājumus un svētku kartītes, kā arī radīt kopīgu virteni. Vēl apmeklētājiem būs iespēja izveidot savu kustīgo svētku apsveikumu pie egles, iegriežoties 360 grādu video spinerī.

Tirdziņa laikā Bauskas Rātslaukumā „vārīsies” Pestīšanas armijas Bauskas korpusa tējas katls, kur pret ziedojumiem sanākušie varēs cienāties ar karstu tēju. „Lai saudzētu dabu, aicinām ņemt līdzi savu krūzīti!” aicina pasākuma rīkotājs – Kultūras centrs.

Foto no “Bauskas Dzīves” arhīva.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (10)

 1. Vēlos precizēt, vai deklarētie bērni Bauskā skaitās visa novada bērni vai konkrēti Bauska?

 2. Neliekas, ka precizēt pareizāk būtu zvanot uz kādu no pašvaldibas info talruņiem neviss komentāros, jo šeit diez vai ir iespēja iegūt ticamu informāciju!

  6
  1
 3. Es katoļu svētajam Nikam jeb Santa Klausam neticu. Un arī rabīnam Jēzum Kristum es neticu.

  1
  6
 4. Kāpēc Latvijā cilvēki Baltu tautu Dievus negodā? Kāpēc kaut kādu katoļu svēto bērniem tik dedzīgi uzspiež? Varbūt bērns negrib būt kristietis? Varbūt bērnam ir savs dzīves ceļš ejams? Bet tik bezkaunīgi stumt kristietību masu kultūrā ir neētiski. Tie, kas grib, ies uz baznīcu. Tie, kas negrib, kristiešu svētkus nesvinēs. Vienīgi bērniem tādas izvēles nav.

  2
  6
 5. Atbilde uz skonieciņ 18.12.2023. 02:24. Bērniem taču nav jātic katoļu svētajam Nikam jeb Santa Klausam. Bērns nav spējīgs sakarā ar savu agrīno vecumu patstāvīgi izvēlēties kādu reliģiju praktizēt vai arī augt par ateistu. Pat vikingiem (mazskaitlīga karotāju kasta skandināvu tautām) iniciācija notika pusaudža gados, t.i., bija jāmāk izdzīvot mežā. Un visiem par vikingiem nebija jākļūst, cilvēks varēja būt arī zemkopis vai amatnieks. Pietam skandināvu pagānismā ir vairākas Veļu valstības. Tika respektēti dažādi dzīves scenāriji. Taču kristietībā ir savādāk. Cilvēkam kristiešu svētku svinēšanu uzspiež no bērnības. Manuprāt, tas ir netaisnīgi un nepareizi, jo ignorē cilvēka likumīgās tiesības uz brīvo gribu.

  2
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.