Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Pašvaldības ierēdņiem uzdod skaidrot Bauskas novada kapitālsabiedrību reorganizācijas ekonomisko nepieciešamību

Bauskas novada pašvaldības vadība vietvaras ierēdņiem ir uzdevusi sagatavot skaidrojumu par kapitālsabiedrību reorganizācijas ekonomisko nepieciešamību, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas novada domes sēdē 23.februārī deputāti nolēma sākt pašvaldībai piederošo kapitālsabiedrību – komunālo pakalpojumu sniedzēju – reorganizāciju, šī gada laikā tos apvienojot vienā uzņēmumā. Vienā uzņēmumā apvienos Bauskas novada pašvaldībai piederošās kapitālsabiedrības SIA “Bauskas ūdens”, SIA “Bauskas siltums”, SIA “Vides serviss”, SIA “Dzīvokļu komunālā saimniecība”, SIA “Iecavas siltums”, SIA “Mūsu saimnieks” un SIA “Kūdrinieks”.

Savukārt Misas ciema iedzīvotāja Vanda Vēvere savāca vairāk nekā 900 iedzīvotāju parakstus vēstulei, kurā uzdoti iedzīvotāju jautājumi par izmaiņām, kas gaidāmas sakarā ar komunālo uzņēmumu apvienošanu, pakalpojumu tarifiem pēc uzņēmumu apvienošanas. 30.marta domes sēdē deputāti pieņēma lēmumu izveidot kolektīvā iesnieguma izskatīšanas komisiju, kurai trīs mēnešu laikā jāsniedz ziņojums domei par iesnieguma virzību.

Ceturtdien, 13.aprīlī, pirmajā sanāksmē pulcējās kolektīvā iesnieguma izskatīšanas komisija par septiņu pašvaldības kapitālsabiedrību reorganizāciju. Komisijas dalībniekiem diskutējot un uzklausot kolektīvā iesnieguma iesniedzēju pilnvarotās personas Vēveres argumentus un ierosinājumus, pašvaldības speciālistiem tika uzdots sagatavot skaidrojumu un prezentāciju nākamai tikšanās reizei, kas notiks 19.maijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Prezentācijā jāatspoguļo ekonomiskie rādītāji un argumenti, kuru rezultātā pieņemts lēmums uzsākt kapitālsabiedrību reorganizācijas procesu. Pašvaldības Juridiskās nodaļas speciālistiem uzdots sagatavot skaidrojumu par lēmuma juridiskā pamatojuma atbilstību tiesiskajiem dokumentiem, pauda pašvaldībā.

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (13)

 1. ekonomiska nepiecieshamiba—jo lielaks uznemums jo lielaks bardaks—jo lielaks bardaks jo vieglak zagt

  31
  2
 2. Nu lasu un nebeidzu par mūsu novada lielajām galvām brīnīties…. . Piekrītu, jo lielāks uzņēmums, jo vairāk var visu sačakarēt. Nesaprotu tikai vienu, kā var būt par šī jaunizveidotā trakuma vadītāju iecelts cilvēks, kur jau citā vietā vietā sasmērējies. Skaidrs ir tas, mēs varam šeit spriedelēt, tikai tās vis iet no kalniņa lejiņa. Nepārtraukti mūsu novadā izveido ko jaunu un par vadītājiem ieceļ pietuvinātas cilvēkus, kuri pat nevar atbildēt uz jautājumu, kāds ir viņu vadīšanas spējas. Bauskas novads ir kaut kas unikāls, nodokļu maksātāju naudu tērē uz visām pusēm. Dažādu līmeņu vadītāji(pagasta priekšnieki, cociālā dienesta vadītāji) darba transportu izmanto, kā savu lai nokļūtu uz darbu no darba.

  18
  2
 3. Jā par mašīnu. Iecavas siltuma priekšnieķelītis ar dienesta volvo katru dienu uz Bausku uz mājām vizina sevi un tas ir viens no bļaušanas organizatoriem pret reformu. Ui cik nesmuki.

  20
  2
 4. Man ir tikai viena doma, jo lielāks kantoris, jo lielāks bardaks. Kādam šis bardaks ir izdevīgs.

  10
  1
 5. Lai cik liela nebūtu duša un vēderi, nestados priekšā, kā ar šādu ķīseli var tikt pie normālas pakalpojuma nodrosinasanas…

  9
  1
 6. Atvainojos. Nezināju par zinātāja teikto…Un tad jau vispār būs jautri…kā nekā Bauska, pilsēta, kurā nonāk no citām pašvaldībām izraisītie…

  6
  1
 7. Attiecībā uz autiņu izmantošanu iesaku visas pašvaldības un vispār tos kas uztur pa nodokļu naudu vajag trafaretus uz sāniem autiņam teiksim domes priekšsēdis,siltumtīkli lai vat katrs vat zināt un pajautāt ko šeit dara domes mašīna!

 8. Kā latviešu klasikā. Šī dziesma nav par krekliem.Šai gadījumā par cilvēkiem. Vienkārši mazie napoleni mazliet negrib pazaudēt savas mazās,bet iesildītās vietiņas. Paēduši ir,kāpēc nesagribēt būt par direktoriņiem, kādā mazā kantorītī,jo lielie jau aizņemti. Un ja vēl var bišku pašeptēties, tad pavisam jauki. Ģimenes lepnas vīri direktoriņi un kā iepriekš rakstīja komentāros ,var ar darba volvo katru dienu vizināt savu ķermeni uz mājām. Cilvēki mīļie,tāpēc ne parakstiet visādus drazas,ko jums pabāž zem deguna. Tas cīniņš nenotiek dēļ,priekš Jums,bet lai varētu apmierināt savas ambīcijas un gūt sev labumu. Ja tagad nav labi,tad sliktāk nebūs.Ticiet man. Esam,gudrāki!

  4
  1
 9. Imantam.
  Nevajag tik daudz lasīt tos komentārus ,kuri rakstīti pēc principa – viena tante teica , nevis tūlīt brēkt ,vajag pārliecināties un tad ,tas direktoriņš, kā jūs te sakāt dzīvo pretī tai pašai katlu mājai .
  Nu nekas ,lai pievieno ,tad kad jums krāns ,vai kāda cita klizma gadīsies, tad santehniķi gaidīsim no Bauskas un par transportu arī maksāsiet ,
  Varbūt vajag domāt tomēr trīs soļus uz priekšu ,nevis brēkt ,paši nezināt par ko ,bet tik viss ir slikts ,un nu tik būs piena upes ķīseļa krastos

  4
  3
 10. Andri,tu esi ļoti nezinoš subjekts. Es,nezinu kas tev pretī katlumājai, vai pašà mājā dzīvo,bet tas personāžs kurš ir nomainījis veco,godīgo direktoru vālē katru dienu uz Bausku ar katlumājas volvo. Un ja esi tik godīgs un citus sauc par afēristiem,tad aizlāčo uz pieturu un brauc ar satiksmes autobusu mājās.Un parādi,ka tu esi visiem piemērs,kā jātaupa nauda.

  5
  1
 11. Kā tur ir ar BŪ klientu datubāzi un rēķinu apmaksu sistēmu? Tieši tā kā vidam? ,NATO mēroga skandāls!

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.