Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Aicina piedalīties spēlē «Iecavas detektīvs»

No 3. līdz 14. oktobrim ikviens interesents aicināts piedalīties komandu/ģimeņu saliedēšanās spēlē «Iecavas detektīvs». Vairāk par spēli stāsta idejas autors un organizators – Iecavas apvienības pārvaldes sporta organizators Ivars Jurbergs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

«Šo spēli jau izmēģinājām pagājušajā gadā, kad bija ierobežojumu laiks,» stāsta I. Jurbergs, «doma radās, lai kaut ko varētu padarīt ģimenes lokā attālināti. Šī spēle ļoti veiksmīgi «aizgāja», un cilvēki bija priecīgi par iespēju. Formāts arī šogad ir palicis tāds pats kā pagājušajā gadā, bet šogad esam izveidojuši spēlei savu profilu gan «Facebook», gan «Instagram», lai nejauktu Iecavas jauniešu centra sociālos tīklus.» Spēles ideja – katru dienu plkst. 19. vakarā, kad ārā jau ir iestājies tumšais laiks, tā vietā, lai sēdētu pie televizora, ir iespēja pildīt attiecīgo uzdevumu ārā, svaigā gaisā. Ņemot vērā, ka ne katrs interesents dažādu iemeslu dēļ var piedalīties spēlē norādītajā laikā, dalībnieki uzdevumus var izpildīt kādā citā sev ērtā laikā vai dienā.

«Uzdevumi ir dažādi, piemēram, pēc bildēm atrast konkrētas vietas Iecavā, kā arī āķīgi un atjautīgi uzdevumi,» stāsta I. Jurbergs, «spēli veidojam, sadarbojoties ar Iecavas jauniešu centru.» Labākās trīs komandas tiks apbalvotas ar piemiņas balvām. «Piedalīties var ikviens, kaut vai no citām pilsētām, lai iepazītu Iecavu no cita skatpunkta,» atzīst organizators I. Jurbergs, «piemēram, pa nedēļu sakrāt visus uzdevumus un brīvdienās tos izpildīt.»

Spēles mērķis ir sekot līdzi «Facebook» grupai vai «Instagram» profilam «Iecavas detektīvs», kurā katru dienu tiks publicēts uzdevums. Spēles uzdevumu katra komanda vai individuāls dalībnieks paveic un fotoattēlu ar izpildīto uzdevumu, izmantojot lietotni «WhatsApp», nosūta uz numuru 29224496.

Mājaslapā skaidrots, ka savas detektīva dotības spēlē iespējams pārbaudīt, piedaloties individuāli vai draugu un ģimenes komandā. Individuālajiem dalībniekiem jābūt vismaz 13 gadus veciem, bet jaunāki dalībnieki spēlē aicināti iesaistīties kopā ar vecākiem vai pilngadīgiem aizbildņiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.