Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Līdz 28. martam var pieteikt Bauskas novada iecirkņu vēlēšanu komisiju locekļu kandidātus

Bauskas novada vēlēšanu komisija izsludinājusi vēlēšanu iecirkņu komisiju locekļu kandidātu pieteikšanos darbam Eiropas Parlamenta vēlēšanām, kas norisināsies 2024. gada 8. jūnijā, portālu informēja Bauskas novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Juris Gailis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas novadā darbosies 23 vēlēšanu iecirkņi, katra vēlēšanu iecirkņa darbības nodrošināšanai ir nepieciešama komisija septiņu locekļu sastāvā.

J. Gailis paskaidroja, ka pārstāvjus iecirkņu komisijās izvirzīt un pieteikt ir tiesības reģistrētajām politiskajām partijām vai to apvienībām, ne mazāk kā desmit vēlētājiem jeb vēlētāju grupai vai Bauskas novada vēlēšanu komisijas loceklim.

Šim darbam var pieteikt ikvienu vēlētāju ar vismaz vispārējo vidējo izglītību, kurš prot latviešu valodu, nav deputāta kandidāts vai nav pilnvarotā persona kandidātu saraksta iesniegšanai, kā arī nav Eiropas Parlamenta, Saeimas, novada domes deputāts un nav citas vēlēšanu komisijas vai citas iecirkņa komisijas loceklis. J. Gailis precizēja, ka darba samaksas stundas likme iecirkņa komisijas loceklim paredzēta 8 eiro stundā .

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikums sagatavojams uz veidlapas, kas ir atrodama Centrālās vēlēšanu komisijas tīmekļvietnē www.cvk.lv un arī Bauskas novada pašvaldības tīmekļvietnē www.bauskasnovads.lv.

Pieteikumi jāiesniedz līdz 28. martam klātienē Bauskas novada vēlēšanu komisijai Uzvaras ielā 1 Bauskā, 2. stāvā, 228. kabinetā vai nododot Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā, vai atsūtot pa pastu. Pieteikumu, kas parakstīts ar drošiem elektroniskiem parakstiem, jānosūta uz e-pastu:  velesanas@bauskasnovads.lv. 

Foto: CVK

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.