Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Aicina pieteikties darbā Bauskas novada Būvvaldes būvinspektoru

Bauskas novada administrācija izsludinājusi pieteikšanos uz Bauskas novada Būvvaldes būvinspektora amatu, liecina publikācija novada pašvaldības interneta vietnē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pretendentiem vai pretendentēm jāatbilst Ministru kabineta noteikumu par būvinspektoriem prasībām, jābūt reģistrētam būvinspektoru reģistrā, jāpārzina normatīvie akti būvniecības jomā, jābūt ne mazāk kā divu gadu profesionālās darbības pieredzei valsts vai pašvaldības institūcijā, kā arī jābūt valsts valodas zināšanām augstākajā līmenī, kā arī jāatbilst citām prasībām.

Galvenie darba pienākumi būs kontrolēt un pārraudzīt būvniecības procesu un tiesiskumu atbilstoši spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem, apsekot būvobjektus un sastādīt atzinumus par to pārbaudi, izvērtēt būvdarbu uzsākšanas nosacījumu izpildi, organizēt būvobjektu nodošanu ekspluatācijā un pieņemt tos, kā arī citi.

Darba alga pirms nodokļu nomaksas tiek solīta līdz 1639 eiro. Pretendenti var pieteikties amatam līdz līdz 31.martam.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (9)

 1. Korupcijas risks gandrīz 100 procentu ar tādu algu.Latvijā korupcija ir pilnīgi normāla lieta. Korumpantu ieskatā. Godīgu un gudru profesionāli par tādu algu neatrast. Kaut gan godīgu celtnieku nav, ir tikai risku izvērtētāji. Var dabūt kādu citur caurkritušo un padzīto.

 2. jābūt ne mazāk kā divu gadu profesionālās darbības pieredzei valsts vai pašvaldības institūcijā,—kur tādu var dabūt???

  10
 3. te nu būtu viens no gadījumiem, kad novada vadītāja alga būtu jāsamaina vietām ar būvinspektora algu. Tas atbildības svarīguma ziņā, vien kontrolei arī jābūt attiecīgai, mūslaikos jebkurš speciālists būtu pa laikam jāpakonrolē. It sevišķi tos, kuri nāk no valdošajām partijām….

  11
 4. Nu bet … Te komentāros regulāri salasās visgudrāko speciālistu bars, kuri vislabāk zina, kā ir pareizāk jādara. Speciālisti jebkurā nozarē. Tad nu šeit ir reāla iespēja tiem gudrīšiem savu 101. līmeņa (ģēnija) kompetenci pierādīt reālos darbos. Uz priekšu, mūžīgie kritizētāji !!!

  9
  7
 5. Nopietni? Tiešām alga par mazu? Vai tad pašvaldības speciālistiem nav par velti jāstrādā? Šeit pat portālā bieži lasāmi teksti, ka tajā pašvaldībā taču tādas mega algas….

 6. un kādā specialitātē speciālists ir novada vadītājs- jauno objektu atklāšanas speciālists?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.