Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Aicina sabiedrību piedalīties skriešanas izaicinājumā SOS bērnu ciematu atbalstam

Pagājušajā nedēļā, noskrienot pirmos kilometrus, tika atklāts izaicinājums “Izskrien Tet optiku” ar mērķi kopā ar Latvijas sabiedrību noskriet gandrīz 13 700 kilometrus – distanci, kas līdzvērtīga optiskā interneta tīkla garumam Latvijā. Noskrietie kilometri tiks pārvērsti līdzvērtīgas summas eiro vērtā atbalstā SOS bērnu ciematiem, lai nodrošinātu nepieciešamās digitālo prasmju apmācības audžuvecākiem, portālu informēja projekta vadītāja Māra Arāja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Internets savieno cilvēkus, un mēs savienosim optiskā tīkla kilometrus ar atbalstu tiem, kam visvairāk tas ir nepieciešams. 13 682 kilometru garš optisko kabeļu tīkls veido plašāko optiskā interneta tīklu visā Latvijā, nodrošinot piekļuvi stabilam, kvalitatīvam un īpaši ātram internetam vairāk nekā 72% Latvijas mājokļu.

Šajā rudenī aicinām iedzīvotājus no visas Latvijas pievienoties skriešanas izaicinājumam, lai katru optikas kilometru pārvērstu atbalstā SOS bērnu ciematiem, kas šogad atzīmē 25 gadu jubileju,” atklājot izaicinājumu, aicina “Tet” valdes priekšsēdētājs Uldis Tatarčuks.

“Atbalsts, lai nodrošinātu SOS bērnu ciemata audžuvecākiem apmācības par digitālām prasmēm, kas ir ļoti nepieciešamas ikdienas darbā, ir ļoti būtisks, un priecāsimies par katra iesaisti izaicinājumā, noskrienot kādus no nepieciešamajiem kilometriem. Tādēļ aicinām palīgā visu Latviju, neskatoties, vai skrien 2 vai 20 kilometrus, stadionā vai mežā – katram kilometram ir nozīme, un katrs no tiem sniegs reālu atbalstu,” uzsvēra SOS bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmajā izaicinājuma skrējienā, kas aizsākās no “Tet” centrālās ēkas, piedalījās “Māmiņu kluba” vadītāja, geštaltterapeite Līva Spurava, pasākumu un TV raidījumu vadītājs Armands Simsons, fizioterapeits Gustavs Mellenbergs un veselīga dzīvesveida entuziaste Dace Alpa, kas ir arī kļuvuši par šī skrējiena vēstnešiem. Viņi savus ikdienas skrējienus reģistrēs izaicinājumā, lai atbalstītu mērķa sasniegšanu.

Vēstnešiem pievienojās arī “Tet” darbinieki, kas arī apņēmušies palīdzēt ceļā uz mērķi. Lai to īstenotu, ikvienam Latvijas iedzīvotājam ir iespēja šo ideju atbalstīt, piedaloties izaicinājumā un reģistrējot noskrietos kilometrus – vai tas būtu regulārs treniņš, vai tikai pāris kilometru skrējiens.

Lai kļūtu par daļu no izaicinājuma, nepieciešams reģistrēties sporta aktivitāšu uzskaites lietotnē Strava, kas ir pieejama viedtālruņos visām operētājsistēmām. Lai tajā pievienotos izaicinājumam un uzsāktu reģistrēt savus noskrietos kilometrus, lietotnē jādodas uz sadaļu “Groups”, pēc tam apakšsadaļā “Clubs” jāpievienojas klubam “Izskrien Tet optiku”, ko visērtāk būs sameklēt, ierakstot šo nosaukumu meklētājā. Kā pievienoties izaicinājumam lietotnē Strava, meklē šeit https://ej.uz/StravaPamaciba.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vairāk informācija par izaicinājumu un dalību tajā atrodama Tet sociālo mediju profilos Facebook un Instagram.

Foto: Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.