Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Aicina uz Sieviešu dienas sarīkojumiem Bauskas novadā

Šodien, 8. martā, tiek atzīmēta Starptautiskā sieviešu diena, kurai par godu dažviet novadā tiek rīkoti tematiski pasākumi. Vienu no tiem iespējams apmeklēt jau šodien, lai baudītu gan mūziku, gan dejas, gan arī mākslu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

8. martā plkst. 19 Kurmenes tautas namā par godu sieviešu dienai norisināsies koncertballīte «Sievietēm jaukām», kurā uzstāsies vīru vokālais ansamblis «Es atnākšu» un dāmu ansamblis «Spīdalas» no Aizkraukles, kā arī kapela «Savējie» no Bārbeles.

«Covid–19 laikā šis pasākums netika rīkots, bet kādus četri vai pieci sarīkojumi tieši astotajā martā par godu sieviešu dienai kopā ir rīkoti,» pastāsta Kurmenes tautas nama vadītāja Sarmīte Ķīse, «vīru ansambli no Aizkraukles izraudzījos, tāpēc ka viens no dziedātājiem kā mežzinis katru trešdienu ir Kurmenē, un viņš šajā ansamblī dzied. Viņi labprāt brauc uz mūsu novadu uzstāties, jo iepriekš ir uzstājušies Skaistkalnē, un 24. martā dziedās arī Stelpē.» Kapela «Savējie» arī ir pazīstami, tāpēc tika uzaicināti, lai uzstātos kā balles spēlētāji.

«Tas būs vairāk kā koncerts, jo pasākums notiks darbadienā, tāpēc ar trīs stundām visticamāk pietiks,» stāsta S. Ķīse, «tautas namā ir iekārtota arī izstāde, kurā iespējams apskatīt un iegādāties vietējo rokdarbnieču darbus. Šonedēļ atkal kurināsim cepli, jo pirms divām nedēļām visus traukus neizdevās izstādē izlikt.» Ieejas maksa pasākumā ir divi eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Arī pasākums 10. martā plkst. 13. Mežotnes pagasta Jumpravas bibliotēkā «Ar sauli sirdī!» norisināsies par godu Starptautiskajai sieviešu dienai, un to apvienoti organizē trīs bibliotēkas – Mežotnes pagasta, Strēlnieku un Jumpravas bibliotēka.

«Pasākumā piedalīsies Ruta Keiša, kura lasīs sevis rakstītos dzejoļus,» pastāsta Jumpravas bibilotēkas vadītāja Aija Zoliņa, «arī es kaut ko palasīšu, un tā kopā pie kafijas parunāsimies par godu sieviešu dienai.» Bibliotekāre pastāsta, ka katru mēnesi tiek rīkots kāds pasākums, un katru gadu kaut kas tiek noorganizēts tieši Starptautiskās sieviešu dienas ietvaros. Ikdienā daudz apmeklētāju Jumpravas bibliotēkā gan daudz neierodas, tāpēc pasākumu šoreiz rīko visas trīs Mežotnes pagasta bibliotēkas.

11. martā plkst. 21. sieviešu dienai veltīta balle norisināsies Ceraukstes tautas namā, kur uzstāsies grupa «Brekšu pekši». Pasākuma afišā norādīts, ka par groziņiem apmeklētājiem jāparūpējas paši, iepriekš jārezervē galdiņš un ieejas cena ir desmit eiro.

Foto:ilustratīvs attēls/auseklis.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.