Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Aicina uz Zemnieku federācijas kopsapulci un semināru par nodokļiem

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Latvijas Zemnieku federācijas (LZF) dalībnieki aicināti uz biedrības kopsapulci piektdien, 24. martā, plkst.11 Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centrā (LLKC) Ozolniekos un tiešsaistes platformā Zoom.

Kopsapulces gaitā notiks seminārs par nodokļu režīma ietekmi uz lauksaimnieku maciņiem, kurā aicināti piedalīties visi interesenti, informē LZF valdes priekšsēdētāja Agita Hauka. Lai rosinātu izmaiņas nodokļu režīmā, kas atvieglotu mazo un vidējo lauksaimnieku ikdienu un saimniecisko darbību, LZF pārstāvji šī gada sākumā tikās ar politiskajām partijām, analizējot nodokļu sistēmu un akcentējot vajadzību ieviest lauksaimnieku mikronodokli. Kopsapulcē plānots pieņemt LZF deklarāciju par izmaiņām nodokļu režīmā, ko sagatavos LLKC grāmatvedības eksperte Linda Puriņa un LLKC vadītājs, LZF valdes loceklis Mārtiņš Cimermanis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Prezentāciju par mazās un vidējās uzņēmējdarbības lomu un attīstības perspektīvām laukos sniegs Saeimas deputāte Aiva Vīksna. Aktualitātes grāmatvedības un nodokļu jomā analizēs Linda Puriņa, LLKC Grāmatvedības un finanšu nodaļas vadītāja. Kopsapulces gaitā notiks arī saruna ar zemkopības ministru Didzi Šmitu un iepazīšanās ar Latvijas Mazpulkiem.

Kopsapulces otrajā daļā varēs uzklausīt LZF 2022.gada darbības atskaiti un revidenta ziņojumu, notiks biedrības valdes vēlēšanas. Vairāk informācijas vietnē lzf.lv.

Lai saņemtu pieslēgšanās saiti vai pieteiktos LZF kopsapulcei un semināram klātienē,  dalībnieki aicināti reģistrēties: https://forms.gle/ovrJ6tYeyK2nFKUTA .

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.