Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Amatu pamet SIA “Bauskas ūdens” vadītājs; vietā izraudzīts jauns pagaidu valdes loceklis, kuram uzticēta reorganizācija

Bauskas novada domes finanšu komitejas sēdē februārī publiski pirmo reizi izskanēja ideja par Bauskas novada kapitālsabiedrību apvienošanu vienā lielā uzņēmumā, un pēc nedēļas domes sēdē deputāti jau nobalsoja par šādu lēmumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lēmumprojektu «Par SIA «Bauskas ūdens», SIA «Bauskas siltums», SIA «Vides serviss», sabiedrības ar ierobežotu atbildību «Dzīvokļu komunālā saimniecība», sabiedrības ar ierobežotu atbildību «Iecavas siltums», sabiedrības ar ierobežotu atbildību «Mūsu saimnieks» un sabiedrības ar ierobežotu atbildību «Kūdrinieks» reorganizācijas procesa uzsākšanu» Bauskas novada domes sēdē 23. februārī atbalstīja 12 deputāti, četri bija pret, divi atturējās.

Par lēmumprojektu Bauskas novada domes sēdē informēja Dainis Rijkuris, audita un kapitālsabiedrību uzraudzības nodaļas vadītājs. «Piedāvājam veidot komisiju, kas pārraudzīs šo reorganizāciju, iekļaujot profesionāļus no esošajām kapitālsabiedrībām. Lēmums ir par vienotas juridiskas administratīvās struktūras izveidi, kas ļautu reorganizēties kapitālsabiedrībām un veidot savu saimniecību, noņemot ierobežojumus, kurus uzliek sadrumstalotā sistēma,» noslēdza D. Rijkuris.

Lēmumprojektam bija atbalsts novada domes vadībā. «Uz mana galda nav neviena pamatota, juridiskos argumentos balstīta noraidījuma, kas nozīmē, ka piedāvātajā risinājumā nav nekā aplama. Esmu gatavs uzturēt šo lēmumprojektu un piedalīties līdzziņojumā šajā jautājumā. Zvērināti revidenti ir apstiprinājuši risinājuma loģiskumu un pamatotību,» uzsvēra Bauskas novada pašvaldības izpilddirektors Ivars Romānovs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

«Izteikties un iesaistīties varēs procesa laikā,» pauda Bauskas novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis. Lēmumam piekrita deputāte I. Pētersone: «Man personīgi šķiet, ka šis ir secīgs solis, kas ir ejams. Pēc būtības to atbalstu.»

Par lēmumprojektu Bauskas novada domes sēdē informēja Dainis Rijkuris, audita un kapitālsabiedrību uzraudzības nodaļas vadītājs. Foto: Uldis Varnevičs

Vairāki deputāti piedāvāto variantu vērtēja kritiski. «Kāds ir mūsu pašu izvērtējums? Kas bija galvenie kritēriji, jo izvērtējums ir strauji veikts? Vai iesaistīja kapitālsabiedrību vadītājus? Vai vērtējuma rezultātus pārrunāja?» vaicāja L. Baha. «Vērtēja ekonomisko pamatojumu. Ir jāpamato vislabākā un visefektīvākā organizācijas struktūra. Nepastāv ekonomisks pamatojums, kāpēc trīs grāmatvedības ir labākas par vienu, trīs datorsistēmas ir labākas par vienu un tā tālāk. Redzējums balstās ekonomiskā loģikā,» atbildēja D. Rijkuris.

«Nesaskatu lēmumprojektā pamatotību ieguvumiem. Izvērtēta tikai nepieciešamība, jo skaidrs, ka sadrumstalota pakalpojumu sniegšana ir jāmaina. Bet funkciju apjoms un koncentrācijas pakāpe nav izvērtēta. Cik plaša bija darba grupa, kas to izvērtēja un sagatavoja, kā iesaistīja tagadējos kapitālsabiedrību valdes locekļus? Ne visas minētās kapitālsabiedrības darbojas vienā funkciju, pakalpojumu jomā,» pauda deputāts Guntis Kalniņš. «To nevar nosaukt par darba grupu. Vērtēšanu veicām nodaļas darbinieki – es un auditore, vērtējot tīri objektīvi redzamus, ekonomiskus faktorus,» skaidroja D. Rijkuris.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

«Uzskatu, ka neesam pietiekami daudz par to diskutējuši. Būtu loģiskāk Vecumniekos apvienot «Jaunoli» ar «Mūsu saimnieku» un «Kūdrinieku» un tad skatīties, kā tas būs. Nekas nav teikts par apgrūtinājumiem un zaudējumiem, kas var rasties,» savu viedokli pauda deputāts Rihards Melgailis. «Viena transporta aprites sistēma ir efektīvāka nekā trīs vai piecas. Pakalpojumus, kurus sniedz «Bauskas ūdens», tajā pašā kvalitātē ir grūtāk nodrošināt «Mūsu saimniekam». Neesmu pārliecināts, ka Vecumnieki ir ar kaut ko sliktāki, lai nebūtu tik nodrošināti pakalpojuma saņemšanā,» atbildēja D. Rijkuris. «Par ūdeni Vecumniekos nekādu sūdzību neesmu saņēmis. Pats to lietoju,» komentēja R. Melgailis. «Kapitālsabiedrībai ir cits viedoklis par to, kā to labo ūdeni uzturēt un vai tas, ar ko viņi var strādāt, palīdz noturēt šo pakalpojumu adekvāti. Pakalpojumus sniegt turpinās, nekādas izmaiņas nav paredzētas, bet lietotājam nav redzams un zināms, ar ko jāsaskaras pakalpojuma sniedzējam, lai šo kvalitāti nodrošinātu,» precizēja D. Rijkuris.

Deputāte I. Nagņibeda interesējās, cik apvienošanās izmaksās novadam. «Izdevumi nav paredzēti,» pauda D. Rijkuris.

SIA «Bauskas ūdens» valdes loceklis Arnis Birzmalis amatu ir pametis pēc paša vēlēšanās. Foto: Uldis Varnevičs

Deputāts Voldemārs Čačs pauda izbrīnu, ka lēmuma pieņemšanā nepiedalās novada kapitālsabiedrību pārstāvji. Sēdē bija tikai SIA «Bauskas ūdens» valdes loceklis Arnis Birzmalis un SIA «Iecavas siltums» valdes loceklis Andis Kaspars. «Es nevaru šodien balsot par šādu lēmumu. Man nav atbildes, ir tikai prezentācija. Ekonomiskā pamatojuma nav, neviena cipara nav,» tā V. Čačs. Viņam piekrita deputāte Inita Nagņibeda: «Citās pašvaldībās apvienojuši uzņēmumus ar mazāku apjomu. Nepieciešama SVID analīze, kur redzam arī draudus, ne tikai stiprās puses.»

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Deputāti pieminēja SIA «Iecavas siltums» valdes locekļa Anda Kaspara iesūtīto apskatu, kur par procesu uzdoti jautājumi. «Diemžēl saņēmām viņa redzējumu tikai pašā vakarā. Tur ir ļoti daudz «piekrītu», un argumenti ar izsaukuma zīmēm ir procesa jautājumi,» savu viedokli pauda I. Romānovs.

Pretējas atbildes bija par to, vai lēmumu atbalsta esošās kapitālsabiedrības. «Kolēģi visi pauda atbalstu. Uģis Saukums no SIA «Vides serviss» atzina, lai arī apzinās, ka piedāvātajam modelim pamatojuma nav, viņam tas esot jāpieņem,» tā I. Romānovs. «Potenciālo ieguvumu un ierobežojumu sarakstu pārrunājām ar kapitālsabiedrību vadītājiem. Nebija tik daudz iebilžu, cik jautājumu par organizācijas procesu,» tā D. Rijkuris. Viens no kapitālsabiedrību vadītājiem «Bauskas Dzīvei» gan komentēja, ka kopējā tikšanās esot bijusi prezentācijas skatīšana, kam sekojušas desmit minūtes jautājumiem un atbildēm, un tas uzskatīts par atbalstošu viedokli.

SIA «Bauskas ūdens» pagaidu valdes locekļa amatā apstiprināts Dzintars Cāzers. Foto: Bauskas novada dome

Bauskas novada domē informēja, ka SIA «Bauskas ūdens» vadītājs Arnis Birzmalis darba attiecības ir pārtraucis, šobrīd viņš jau ir SIA «Dobeles ūdens» valdes loceklis, paliekot vēl tikai uz brīdi kā SIA «Īslīces ūdens» valdes loceklis. «Ir saskaņota rīcība, ka pabeigs «Īslīces ūdens» reorganizācijas procesu. Arnis Birzmalis turpinās darbības, kas izriet no «Īslīces ūdens» reorganizācijas procesa,» informēja I. Romānovs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šodien, 3. martā, tapa zināms, ka no pirmdienas, 6. marta, SIA «Bauskas ūdens» pagaidu valdes locekļa amatā apstiprināts Dzintars Cāzers.

Savā amatpersonas deklarācijā, ko Valsts ieņēmumu dienests publicējis pagājušā gada 17. novembrī, Dz. Cāzers uzrādījis 187 249 eiro lielas parādsaistības (2021. gadā parādsaistības bija – 180 180,74 eiro). Amatpersonas deklarācija iesniegta, beidzot darbu SIA “Ozolnieku KSDU” 2022. gada 20. septembrī.

Dz. Cāzera īpašumā ir divi dzīvokļi Jelgavā, kopīpašumā zeme un būve Jūrmalā, četru īpašumu un viena kopīpašuma veidu Cāzers deklarācijā norādījis kā “pārējie”. Viņam pieder 2003. gada izlaiduma “Audi A4 cabriolet” un valdījumā ir 2016. gada “Audi Q7”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kopumā ienākumi līdz pagājušā gada septembra beigām bija 99 668, 15 eiro. Algā no SIA “Ozolnieku KSDU” saņēmis 15 977,26 eiro, SIA “Zemgales veselības centrs” samaksājis 29 743,52 eiro, no SIA “Jelgavas novada KU” algā saņēmis 53 946, 98 eiro. No akciju sabiedrības “Citadele banka” guvis 0,39 EUR.

Viņam uzņēmumā SIA “A199” pieder 2845 kapitāla daļas 2845 eiro vērtībā, kā arī SIA “Grāmatvedības pakalpojumi” 3000 kapitāla daļas 3000 eiro vērtībā.

Saskaņā ar amatpersonas deklarāciju, Dz. Cāzeram nav ne skaidras, ne bezskaidras naudas uzkrājumu. Viņš ir izsniedzis aizdevumu 26 000 eiro apmērā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
2021. gada Dz. Cāzera amatpersonas deklarācijā norādītā informācija. Avots: VID

Līdz ar apstiprināšanu amatā Dz. Cāzers būs arī pašvaldības kapitālsabiedrību reorganizācijas procesa koordinators. Viņa līdzšinējā darba pieredze ir Jelgavas novada pašvaldības kapitālsabiedrību reorganizācijas procesa koordinācija un tālākā vadība. No 2021.gada līdz šim brīdim bijis Ozolnieku komunālās saimniecības daudznozaru uzņēmuma vadītājs. Dz. Cāzers ieguvis ekonomikas zinātņu maģistra grādu uzņēmējdarbībā.

Pašvaldībā norādīja, ka iedzīvotāji iecerēto reorganizācijas procesu vērtē pozitīvi, bet ir jūtama neziņa kapitālsabiedrību darbiniekos. Reorganizācijas procesa vadītājs Dz.Cāzers pauda, ka amata vietu struktūra vēl nav skaidra, tomēr galvenās pārmaiņas sagaidāmas administrācijas līmenī. Darbiniekus, kuri tieši iesaistīti pakalpojumu sniegšanā reorganizācija ietekmēs minimāli. Par to liecina viņa līdzšinējā darba pieredze līdzīgos reorganizācijas procesos.

Plānots, ka reorganizācija tiks pabeigta līdz 2023.gada beigām. Būtiski, lai šajā laikā tiktu nodrošināta pakalpojumu sniegšanas nepārtrauktība.  Pārmaiņu praktiskais process balstīts uz jau esošiem pakalpojumiem, struktūras, materiālās bāzes un darbaspēka resursiem.

Paredzēts, ka sākotnēji jaunveidojamai kapitālsabiedrībai tiks pievienotas SIA „Bauskas siltums” un SIA „Vides serviss”. Ar izpilddirektora rīkojumu tiks izveidota reorganizācijas virzības grupa, kurā strādās visu kapitālsabiedrību valdes locekļi. Līdz 6.martam katra reorganizējamā kapitālsabiedrība Latvijas Uzņēmumu reģistrā iesniegs reorganizācijas pieteikumu un līguma projektu.

Kapitālsabiedrību  sniegto pakalpojumu klienti tiks regulāri informēti par notiekošajām pārmaiņām, par izmaiņām pakalpojumu sniegšanas kārtībā u.c.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (63)

 1. Hopā! Lauķi mācās kā tās lietas jādara. Okmaņpaps jums parādīs paraugstundu kā atbrīvoties no traucējošiem kandidātiem un iebīdīt savējos.
  Kur Valsts kontrole, kur kāda ir, kas šo domē notiekoši visatļautību varētu piebremzēt? Ūūū…

  39
  1
 2. Te jau saka,ka tikai pagaidu loceklis,varbūt vēl ņems un pamainīs uz citu?Vēl raksta,ka zinātņu maģistrs.Gan jau kungi zin kuru virzīt!Ja iedzīvotāji procesu vērtē pozitīvi tad domājams,ka pārāk traki nebūs!

  22
 3. Skumji, bet mēs visi esam zinātņu maģistri kā apčakarēt valsti. Nevis reāli risināt problēmas un palīdzēt, bet kā piepildīt savas kabatas izmantojot izdevību. Te tas pats gadījums …

  35
 4. Okmanis, Mačeks un Rijkurs arī ir zinātņu maģistri ekonomiskajā loģikā. No kurienes Romanovs rāva,ka iedzīvotāji piekrīt, ja dzirdam ko tādu pirmo reizi. Kāda publiskā apspriešana bija?Saprotam,ka maksāsim dārgi par šo “maģistru” darbiem. Bauskas Dzīvei – varētu nopublicēt to zvērinātu revidentu risinājuma loģiskumu un pamatotību. Pēc raksta spriežot, to zv. rev. kantori sauc ” Es un auditore”

  49
 5. Valde un padome arī būs? ” Tikai 11 000 mēnesī, bet piemaksu nav”, tā būs?

  21
 6. Aicinu pievienot Jelgavas teritoriālajam novada Bauskas novadu ar visām robežām! Nepastāv ekonomisks pamatojums, kāpēc divas pašvaldības ir labākas par vienu, 2 izpildirektori ir labāki par vienu un tā tālāk.

  41
 7. Es negribu mainīt ūdens skaitītājus,neticu tādai vajadzībai,darbojas līdzšinējie,bet redz izdomājuši tiem noteikt termiņus,lai gan lieliski esoši veic savu darbu,kaitina-spekulanti!

  14
 8. Tādai mega iestādei būtu jābūvē jauns ofiss. Varbūt ” radošos kvartālus” varētu iesākt ar “SuperKUK” ofisa ēku? Varbūt vecajā alus brūzī?

  19
 9. Priekškam biroju, lasīji, būs viens galvenais grāmatvedis, pats guru, un tas pats strādās attālināti un būs pašapkalpošanās, cik iedzīvotāji aprēķinās paši tik būs un ar iedzīvotājiem komunicēs datorprogramma!

  21
 10. Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) sācis resorisko pārbaudi saistībā ar Pārresoru koordinācijas centra ziņojumu par Jelgavas novada pašvaldībai piederošās kapitālsabiedrības SIA “Zemgales veselības centrs” (ZVC) pārvaldību. Pārresoru koordinācijas centrā, valsts iestādē, kas uzrauga valsts un pašvaldību kapitālsabiedrību darbību, ir pirmsšķietami atzīti būtiski pārkāpumi.

  33
 11. Taisnība gan. Pēdējā laikā augstākās klases menedžeri nesēž šķūņa tipa ofisos ar stikla būriem, kopā ar balto apkaklīšu vergiem. Augstākā klase strādā pieczvaigžņu apartamentos, ar sekretārēm protams. Bauskā nav piecu zvaigžņu.

  15
 12. Nav jāpievieno Jelgavai, jāpievieno Mārupei.Mārupē esot vislielākie, tātad vislabākie tarifi.

  26
 13. tiešām bauskas novadāneatradās neviens piemērots kandidāts ka tāds atradās tiikai jelgavā .

  33
 14. SIA A199 ar apgrozijumu apmēram 10K un pēc visa spriežot ar zaudējumiem. Ja piemēram gribas optimizēt nodokļus tad parasti dara tā – uztaisa arteli kādā abstraktā nozarē – konsultācijas utt. Iedod tai aizdevumu, moš nopērk uz tās vārda auto. Tad pērk mājai un dzīvei nepieciešamo no firmas un no čekiem izķeksē PVN. Ja rodas iespēja, tad firma sniedz juridiskus vai kādus citus abstraktus pakalpojumus un saņem no malas kādu kriksi, ko smuki var izvilkt caur aizdevumu. Viss it kā legāli, bet ja VID taisītu auditu – varētu būt problēmas. Man kaut kā nav skaidrs kamdēļ godīgam censonim valsts maizē 10 gadus būtu jāmarinē firma, kura pat minimālo algu ar savu apgrozījumu nesedz. M?

  19
 15. Čomu būšana- radi,draugi,draudzenes, vajadzīgi cilvēki un citādi ērmi.Romanovs tak no Jelgavas – nu i atvilka..kopā jautrāk,ceļš īsāks..

  42
 16. Paldies Nacionālai koalīcijai par kārtējo iedzīvotāju naudas slaukšanu uzsākot kārtējo megaoptoprojektu tam pieņemot darbā noteikti īpaši lētu speciālistu.
  Kulminācija būs Bauskas novada pārsaukšana par rundāles. Vot tā tovarišči.

  34
  1
 17. Cik tajā Okmaņa kantorī īsti ir to pīāristu? Par maz, lai skaidrotu šo visu kašmāru sabiedrībai? Ja godīgi, jau no opīša pirmās valdīšanas dienas kaut kā nemana vēlmi komunicēt ar sabiedrību. Viss tiek klusi nodarīts “zem deķa”, vadoņa lēmumi pieņemti šaurā lokā un resnie mūļi jau pirms konkursiem sasēdināti amatos. Tas atbilst labas pārvaldības principiem?

  35
 18. Ak dievs,pajautājiet,kāpèc cāzers tika atlaists,tāpèc ka labs darbinieks?nu kurienes nierindas darbiniekam tādi īpašumi,viņš ir tā uzdzīvojies jelgavas novada ku,ka šī brīža vadība nezin ka to visu izstrebt,un smiekli nak redzet vinu uzvalkā, visu mūžu izstaipitas trnuškas,riebjas

  35
  1
 19. Pašu pētersoni no vid arī izpendelēja par korupciju. To jau aizmirsa? Ja paskatīsies ies, tad visa aizmugurē kā stīga velkas nacionālā apvienība. Tie ir īstie kangari! Jautājums rijkurim, pētersonei, okmanim, mačekam un bezmugukaulniekam romānovam- kur ir tas ekonomiskais pamatojums??? Noskatoties domes sēdi ir skaidrs, ka lielākā daļa deputātu vispār nav ieinteresēti novada attīstībā, bet peld kā kakas pa straumi… Jautājumu nav, sapratnes par apkārt notiekošo nav! Šī dome ir jāatceļ un jāveido jaunas vēlēšanas. Un augstāk minētie ir tiesājami! Ieskaitot naivo mirkšķinātāju ābelnieku, kurš ir šīs kangaru grupiņas līderis (formālais).

  29
 20. Kā Bauskā bāzēts uzņēmums nodrošinās pakalpojumu klāstu visā novadā? Kā tas izskatīsies?? Cik izmaksās viena vienība? Reaģēšanas laiks? Tīklu un situācijas pārzināšana? Nav it nevienas atbildes!!

  22
 21. Kā tāds cāzers maģistrs ir tik daudz parādā, visur kko sačakarēja un palaists vai pamucis, bet te ir tik vajadzīgs un labs? To, kas pieņēma lēmumu tādu alni pieņemt- atbrīvot no tālākas situācijas pasliktināšanās!

  22
 22. No piecpadsmit kandidātiem, kuri bija pieteikušies konkursam uz valdes locekļa amatu Jelgavas novada pašvaldības kapitālsabiedrībai – komunālo pakalpojumu uzņēmumam jeb SIA “Jelgavas novada KU” (JNKU), jaunajā amatā apstiprināts līdzšinējais uzņēmuma finanšu direktors Dzintars Cāzers. Ar pārliecinošu redzējumu uzņēmuma darbības attīstības stratēģijai un prioritātēm uzņēmuma tik daudzo darbības jomu virzīšanā, Dz. Cāzers saņēmis augstāko punktu skaitu žūrijas komisijas vērtējumā. Konkursam bija pietiekušies 15 pretendenti, bet uz atlases sarunām bija aicināti astoņi pretendenti, kuri atbilda konkursa nolikuma prasībām.

  Dz. Cāzers jau deviņus gadus ir bijis finanšu direktors SIA “Jelgavas novada KU”, savulaik bijis iesaistīts arī īstenotajā kapitālsabiedrību reorganizācijā un operatīvajā vadībā, tāpat piedalījies ES finansēto projektu dokumentācijas sagatavošanā, finanšu vadībā un uzraudzībā. Dz. Cāzeram ir Ekonomikas zinātņu maģistra grāds uzņēmējdarbības vadībā, viņš darbojies gan LM Sociālās palīdzības fondā kā revidents un auditors, savulaik bijis arī pedagogs, līdz brīdim, kad pārliecinoši sāka grāmatvedības jomā strādāt gan SIA “Apsaimniekošanas serviss”, gan SIA “Zemgales veselības centrs”.

  3
  2
 23. CV ir ļoti vājš priekš šāda vecuma kandidāta, un 1 gada studijas juridiskajā, vispār nobāl. Analizējot ne ierindas speciàlista ieņēmumu apjomus un iegūtos īpašumus un velkot paralèles ar darbu pārsvarā pašvaldību iestādēs, secinu, ka visienesīgākais avots ir darbs pašvaldības uzņēmumos.

  21
 24. Ar darba sarkanā karoga orderi apbalvotā mācību iestādē 1.kurss PSKP vēsture un padomju tiesību pamati. Milzīgs ieguvums Bauskas novadam!

  20
 25. Dz. Cāzers saredz secīgu darbību kopumu gan atkritumu apsaimniekošanas, ūdenssaimniecības, gan dzīvojamo māju pārvaldīšanas jomā, tostarp pašvaldības dzīvokļu apsaimniekošanā un teritoriju kopšanā. Ņemot vērā, ka līdz ar teritoriālo reformu jau apvienotajā Jelgavas un Ozolnieku novadā jāveido kopīgs redzējums komunālajā saimniecībā, arī šajā jomā Dz.Cāzers saredz daudz iespēju, kā esošā uzņēmuma darbību paplašināt.

  Jāņem vērā, ka SIA “Jelgavas novada KU” nodrošina ļoti plaša spektra pakalpojumus novada teritorijā – ūdensapgādes, pagastu teritoriju sakopšanas, pašvaldības mājokļu politikas īstenošanas, pašvaldības dzīvokļu apsaimniekošanas, attīrīšanas iekārtu, kapsētu, kā arī atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus. Turklāt JNKU ar labi pārdomātu darbības politiku spējis īstenot tādus pasākumus, kas citiem novadiem un pašvaldībām kļuvis par piemēru – kapsētu digitalizācijas process un mājokļu apsaimniekošanas politika. Jelgavas novada komunālais uzņēmums savus pakalpojumus sniedz ne tikai Jelgavas novada teritorijā, piemēram, mājokļu apsaimniekošanu īsteno arī Tērvetes novadā, bet attīrīšanas iekārtu apsaimniekošanu arī Ozolnieku novada Dižozolu ciemā.

  No tā izriet, ka Bauskas komunālais uzņēmums izvērsīsies un varēs sniegt pakalpojumus Jelgavas novadā, Ķekavas novadā un citviet. Mega uzņēmums mums būs ar mega peļņu ko nodrošinās jaunais vadītājs Cāzers jeb Bauskas novada Svētais Cēzars!!!

  13
 26. vai tiešām pašvaldības uzņēmumā var no plika ūdentiņa tikt pie tik neveselīga izskata fizionomijām? Gadus četrus, piecus atpakaļ Arnis tik slimīgs neizskatījās, vien ar godaprātu problēmas bija….

  15
  1
 27. līdzigs bija pirms pāris gadiem īslīces ūdenī no garkalnes arī ko vien varēeja to pārdeva un pazuda.izrādī’jas šis tiesāts par zagšanu

 28. Bauskas dome bija garants īslīces ùdens kredītam projektà .sàkàs kriminàl process un ir jàatgrieź 330 tùkst. Eiropas fondam.tàpèc īslīces ùd. Pievieno bauskas ùdenim ar visu paràdu un visus pievieno pie bauskas ùd.un visi kopà maksàs par bauskas domes saistìbu neizpildi

  13
 29. Jaunajam valdes loceklim viņa sia grāmatvedības pakalpojumi un sia A199 ir savs valdes loceklis,skaists un bagāts puisis,29 gadus jauns,misters Jelgava ,sauc Ēriks Priede.Ēriks ir valdes loceklis un īpašnieks arī sia Priedes nami Jelgavā un sia atpūtas komplekss Ežezers kaut kur Latgalē. Un te ir tā muļķīgā sakritība- Ēriks nodarbojās ar iepirkumiem Jelgavas novada Ku un Ozolnieku Ku laikā, kad tur valdes loceklis bija Bauskas ūdens jaunais loceklis. Muļķīga sakritība ,bet loceklis locekļa galā. Bauskas dome takš būtu to pamanījusi. Varbūt Jelgavnieki zin labāk,kas tās par sakritībam.

  12
  1
 30. labais:es un revidente.99.9%novada cilvēki par to mūli nav dzirdējuši kur nu vēl revidente,betvienu no svarīgākajiem jautājumiem risinās.šeit gan būtu darbs VK ,jo par ieguvumiem neviens nerunā tikai frāzes,ka viens ir labāk par trīs

  13
 31. Par pagaidu valdes locekla apstiprināšanu informēt nekavējoties informēt Generālprokuroru, Korupcijas novēršanas un apkarošanas iestādes vadītāju, Valsts kontroles direktoru.

  12
 32. Beidzot ir valdes loceklis, kas ticis pie pagaidu vadības pateicoties savām zināšanām nevis pazīšanai. Jelgavu savedis kārtībā, tagad laiks ķerties Bauskai.

  3
  11
 33. Šis nu noteikti rūpēsies par Bauskas n.iedzīvotājiem, jau paskatoties deklarāciju un kredītsaistībām, jau viss skaidrs.

  11
 34. Jelgavas novada domes sēžu video ierakstos un domes sēžu protokolos var aplūkot pagaidu valdes locekļa darba rezultātu novērtējumu, komunikāciju. Jelgavas novada domes deputātu faktu, pierādījumu nosūtīšanu tiesību aizsardzības iestādēm.

  11
 35. Kur bija izsludināts konkurss uz šo vietu? Pirms tam bija gan, bet ne jau tad izvēlējās šo kungu. Kad tad bija vēl sludināts?

 36. Šī būtne Dz. māk lieliski izsaimniekot uzņēmumus. Slava tēviņam iet pa priekšu..tiek pasaukts tikai tāpēc,lai pie reorganizācijas mācētu lieliski izbīdīt naudiņu tur,kur vajag. Viņa grādi neliecina par cilvēka spējām, ļoti vājas zināšanas jurisprudencē. Vīrietis,kurš nemāk ētiski uzvesties, nav tā patīkamākā persona. Vārdu sakot,no šīs personas nekādu sakārtotu uzņēmumu var negaidīt, ne tam viņš tur ir pasaukts.

 37. Ežezers, tas ir labi.Ekoloģiskas zivtiņas, svaigs gaiss, labs miegs. Vai superkukam pie Ežezera arī būs kāda ūdens stacija? Nevajadzēs atdzelžot, varēs lietot kā Aglonas svēto ūdeni gaidāmo grēku nomazgāšanai.

 38. Ir Rīgas udens/ divi seminari/ ir Jelgavas ūdens/seminārs un praktiskā iespēja redzēt, ka tur viss notiek/ ir vēl citi seminār/i un citu pilsētu udeni, bet nevienam nav ienākusi prātāt tik spalvaina ideja- udeni apvienot ar atkritumu apsaimniekošanu…uz kaut ko tadu, šķiet spējigi tikai bauskas novada domes avanturisti…atkartosos- ideja, ka tāda ir aplama. Esmu pārliecināts, ka nekāda ekon. Efekta tam arī nebūs…

 39. Pamatīgi pārbaudīt amatpersonas, kas iesaistītas kapitālsabiedrību iepirkumos un cenu aptaujās.

 40. Pēc skata spriežot tie reorganizatori nekad nav smagi strādājusi…ieteiktu gadu pabūt bu un tad, kaut ko reorganizēt…

 41. Ja tiem k. Tādi padomju ordeni, tad jau tikai pagrīdē jāsēž…piedodiet, negribu vairs piedzīvot laikus, kad viena kūtī mēģināja turēt cūkas ar govīm…

 42. Pazīstot visus pie galda sēdošos, nestados priekšā, kurš šodien uz sitiena ir spējīgs pārņemt visu Bauskas novada ūdens apgādi, ka vadītājs, ieskaitot arī Īslīces udeni…

 43. Lai no malas ielektu bauskas ūdens apgādes vad. Amatā ir vajadzīgs laiks un zināšanas…tas nav tik vienkārši, ka domes kresla sēžot…Īslīces udeni ir daudz paveikts, taču ir vēl lielas problēmas priekšā… svet. K nogremdēja Īslīces udeni, bet citi kungi bu…

 44. Latvijas nelaime ir tehniski nekompetento ekonomistu pārsvars pār inženieriem. Par RTU diplomu nekas nav minēts.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.