Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Apbalvojumi mūsu vieglatlētiem, viņu trenerim un BJSS direktorei

Otrdien, 16. janvārī, Ādažu kultūras centrā norisinājās svinīgais apbalvošanas pasākums “Gada balva vieglatlētikā 2023”, kurā tika godināti Eiropas Vieglatlētikas asociācijas apbalvojumu ieguvēji, jaunie Latvijas rekordisti, labākie vieglatlēti un treneri.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Eiropas Vieglatlētikas asociācijas apbalvojumu “Gada treneris” saņēma Bauskas novada bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) vieglatlētikas treneris Raivis Maķevics, bet “Federācijas apbalvojums” piešķirts BJSS direktorei Birutai Grantiņai, ziņo Latvijas Vieglatlētikas savienība (LVS).

LVS sporta direktore Ieva Misāne paskaidroja, ka Latvijas vieglatlētikas savienība kandidātus piesaka Eiropas Vieglatlētikas asociācijai, kas tad izskata un piešķir apbalvojumus. Viņa uzsvēra, ka BJSS direktores Biruta Grantiņas ieguldījums visā vieglatlētikas jomā ir neatsverams.

“Direktore lielu rūpi tur par vieglatlētiku Bauskā,  sportistiem tiek atbalsts nometnēm Latvijā un ārzemēs, tiek nodrošināta inventāra iegāde, tāpat morālais atbalsts no Birutas Grantiņas puses sportistiem bijis vienmēr klātesošs. Viņa vairākus gadus vadījusi Latvijas Vieglatlētikas savienības ētikas komisiju, un ir liels smagsvars vieglatlētikas dzīvē,” teic LVS sporta direktore I. Misāne.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa norādīja, ka Raivis Maķevics ir viens no treneriem, kurš šobrīd pakāpeniski un pārliecinoši kāpj augšā pa karjeras kāpnēm. R. Maķevics ir  arī LVS treneru un jaunatnes komisijas loceklis, kurš aktīvi izsaka dažādus priekšlikumus un ir arī atbildīgais par Latvijas daudzcīņniekiem. Viņa audzēkņi Andris Skadiņš un Anna Gabriela Hofmane ir Latvijas jaunie rekordisti un arī vakar saņēma apbalvojumu.

 “Noteikti vēl par Raivi dzirdēsim arī turpmāk! Viņam ir spēcīga grupa, prieks, ka viņš spēj sastrādāties gan ar sporta skolu, gan ar audzēkņiem, gan ar vecākiem. Šī bija tā iespēja pateikt Birutai Grantiņai un Raivim Maķevicam paldies par viņu veikto darbu,” tā I. Misāne.

Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas pārstāvji balvu pasniegšanas ceremonijā: Andris Skadiņš (no kreisās), Gerda Kerija Dreimane, treneris Raivis Maķevics, Anna Gabriela Hofmane un Atvars Ernests Paļulis. Foto: Guntis Bērziņš (LVS)

Par labāko vieglatlēti U-18 vecuma grupā nosaukta Bauskas novada pārstāve Anna Gabriela Hofmane, bet Par U-20 labāko vieglatlētu atzīts Andris Skadiņš.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Andris Skadiņš saņēma balvu arī par Latvijas rekorda sasniegšanu septiņcīņā telpās U-20 vecuma grupā, bet Atvaram Ernestam Paļulim balva tika pasniegta par Latvijas rekordu septiņcīņā telpās U-18 vecuma grupā.

 Par 2023.gada labākajiem vieglatlētiem Latvijā tika atzīti skrējēja Agate Caune un kārtslēcējs Valters Kreišs.

Nominācijā “Par mūža ieguldījumu” balvu saņēma Uldis Kurzemnieks, bet par 2023.gada labāko treneri kļuva Raitis Ravinskis. Nominācijā “Specbalva” balvu saņēma Aigars Nords par pasaules čempionāta skriešanā organizēšanu Rīgā.

Foto: Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas pārstāvji balvu pasniegšanas ceremonijā: direktora vietnieks Aivars Solzemnieks (no labās), Atvars Ernests Paļulis, Andris Skadiņš, Gerda Kerija Dreimane, direktore Biruta Grantiņa, Anna Gabriela Hofmane, treneri Solvita Maķevica un Raivis Maķevics.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (6)

 1. Biruta Grantiņas ieguldījums visā vieglatlētikas jomā ir neatsverams? Vai viņa ir uzcēlusi Bauskā viegatlētikas manēžu Pa šiem viņas ilgajiem vadīšanas gadiem??? Paskataties kādos nožēlojamos apstākļos viegatlēti trenējas,skraida pa koridoriem,tribīnēm..Kauns. Draugs draugu apbalvo un paši par to priecājas?

  20
  6
 2. VAI GRANTIŅA PENSIONĀRE BŪDAMA ,NEVAR VIETU ATBRĪVOT JAUNĀKIEM,TĀ KRESLS IEPATICIES ,KA NEVAR TIKT VAĻĀ.

  12
  4
 3. Liels PALDIES Grantiņas kundzei! Bez viņas nebūtu baseina, kārtslēkšanas aprīkojuma. Kā arī profesionāli treneri, kuri sagatavo Bauskas jauniešus starptautiskām sacensībām. Paldies Birutai Grantiņai, treneriem, sportistiem par izciliem sasniegumiem!

  4
  9
 4. Baseins un viss cits ir pirkts par novada naudu, no nodokļu maksātāju naudas. Tā kā var paklusēt ar tiem pateicības vārdiem. Un bez baseina arī varēja iztikt, novadā ir daudzas citas prioritātes, kā baseins un Bauskas pils renovācija, tādu naudu izķērnīja.

  9
  4
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.