Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Apgūto repertuāru skatē rādīs 24 novada deju kolektīvi

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Svētdien, 19. martā no plkst. 12. Īslīces kultūras namā notiks XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku pārbaudes skate. Svētku lieluzveduma «Mūžīgais dzinējs» un lielkoncerta «Balts» koprepertuāru žūrijai rādīs 24 Bauskas novada deju kolektīvi.

Skate norisināsies divās daļās, informē novada kultūras rīkotāji. Pirmajā daļā būs deju lieluzveduma «Mūžīgais dzinējs» koprepertuāra izlozes un izvēles dejas. Uzstāsies 12 kolektīvi, pārstāvot C, E2, F1 un F2 kvalitātes grupas no Bauskas kultūras centra, Pilsrundāles vidusskolas, Valles saieta nama, Iecavas kultūras nama, Vecumnieku tautas nama, Īslīces kultūras nama, Svitenes tautas nama, Stelpes pagasta un Bārbeles tautas nama.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No plkst.16.40 norisināsies skates otrā daļa, kurā izlozes un izvēles dejas izdejos Bauskas novada deju kolektīvi no A, B, D un E1 kvalitātes grupas. Šajā grupā būs Īslīces kultūras nama, Bauskas Bērnu un jauniešu centra, Iecavas kultūras nama, Bauskas kultūras centra, Skaistkalnes tautas nama, Bārbeles tautas nama, Ceraukstes tautas nama un Svitenes tautas nama deju kolektīvi.

Skates otrās daļas noslēgumā vērtēs trīs izlozes dejas no lielkoncerta «Balts» koprepertuāra. Tās izpildīs Īslīces kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs «Līdums», Bauskas Bērnu un jauniešu centra deju kopa «Mēmelīte I», kā arī Bauskas kultūras centra vidējās paaudzes deju kolektīvs «Mēmele».

Skates rezultātus varēs uzzināt pēc visu rezultātu apkopošanas pēc plkst.19.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Skates žūrija:

– priekšsēdētājs – horeogrāfs Jānis Purviņš, deju svētku virsvadītājs, lieluzveduma «Mūžīgais dzinējs» mākslinieciskais vadītājs;

– horeogrāfs Jānis Ērglis, deju svētku virsvadītājs , lieluzveduma «Mūžīgais dzinējs» mākslinieciskais vadītājs;

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

– horeogrāfe Zanda Mūrniece, deju svētku virsvadītāja, Tukuma novada kolektīvu virsvadītāja;

– horeogrāfe Dace Adviljone, lielkoncerta «Balts» mākslinieciskā vadītāja;

– horeogrāfe Dagmāra Bārbele, deju svētku virsvadītāja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ilustratīvs foto no www.lsm.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (3)

  1. Vai BauskasDzīvei nebūtu interesanti papētīt, kā tika apstiprināti jaunie noteikumi par amatierdarbības finansēšanu un, kāpēc visi amatierkolektīvu vadītāji netika informēti, ka notiks tikšanās ar Kultūras ministru?

    7
    4
  2. Tie Noteikumi, kuri tiek izstrādāti, lai pasliktinātu pedagogu vai kolektīvu vadītāju finansēšanu vai atbalstu, vienmēr tiek izstrādāti un pieņemti bez liekas publicitātes un pa “kluso”. Tieši dziesmu un deju svētku gadā šādi tiek “motivēti” kolektīvu vadītāji. Kauns jautājuma virzītajiem. Tieši vajadzēja atbalstīt papildus. Bet jaunu identitāti gan vajag finansēt…

    8
    2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.