Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Apsaimniekotājs pārmet Bauskas novada pašvaldībai par nodošanas procesa vilcināšanu

Bauskas novada domes sēdē deputāti lēma par dzīvojamās mājas Rīgas ielā 15 Iecavā pārvaldīšanas tiesību nodošanu mājas pārvaldniekam, šajā gadījumā SIA «NĪA nami».

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sēdē, kas notika 22. februārī, viss ritēja savu gaitu – sēdi vadīja Bauskas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Mačeks, viņš nolasīja lēmumprojektu, noskaidroja, vai deputātiem ir jautājumi, palaida balsošanas procesu un skatīja nākamo lēmumprojektu. Pie 24. jautājuma par nama Rīgas ielā 15  nodošanu pārvaldniekam šī sistēma nojuka. A. Mačeks nolasīja lēmumprojektu, norādīja, ka jautājums skatīts vides un attīstības komitejas sēdē, painteresējās par jautājumiem, palaida balsošanu un vēlējās sākt nākamo balsojumu, kad iejaucās uzaicinātā personas no malas, – tas bija SIA «NĪA nami» pārstāvis Aivars Tenisons. A. Mačeks uzreiz reaģēja, norādot, ka vārdu runātājam nav devis: «Es atvainojos, bet es jums vārdu nedevu pašlaik.» Tomēr A. Tenisons tomēr nolēma pavēstīt sakāmo.

«Es atvainojos, bet es šoreiz ierobežošu jūsu vārdu. Ir lieliski, ka jūs šodien balsojāt, bet jūs esat aizmirsuši mazu niansi – šis jautājums ir no 1. decembra. Jūs kā pašvaldība esat ļoti ievilkusi savu iedzīvotāju lemtspēju par pāriešanu prom. Ir ļoti nesolīdi no jūsu puses izrīkoties iedzīvotāju vārdā, apzināti velkot lēmumu garumā un izrakstot rēķinus, kas dotajā brīdī ir izrakstīti. Jūs esat pārkāpuši virkni noteikumu, tai skaitā pašvaldību saistošos noteikumus un arī Ministru kabineta noteikumus.

Tas, ko gribu pateikt, lai mēneša rēķins konkrētajai adresei tiktu koriģēts, lai tiktu izņemta ārā apsaimniekošanas un uzkrājuma pozīcija, kas pēc būtības pati par sevi ir pietiekami nekorekta, jo jūs tur neko neesat darījuši kā BNKS šajā gadījumā un ir pat bijušas avārijas situācijas, – faktiski apsaimniekošana nav veikta. Gribētu kādu atbildīgo no tās puses, lai viņš atvainotos par šo procesu, jo tas ir apzināti vilcināts divu mēnešu garumā,» noslēdza A. Tenisons.

«Paldies par komentāru,» noteica A. Mačeks un pārgāja pie nākamā jautājuma. Arī no deputātu puses nekāda reakcija nesekoja.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (12)

 1. Viņi neprot.. jo visas atbildes sniedz murgaini juristi.. Varbūt tādi deputāti nav vajadzīgi, noalgot juristu komandu un mazāk tiek neliederīgi tērēti naudas līdzekļķi

  22
  2
 2. Lai imperatoram līdz ar domes atbalstītajiem lielo algu tūkstošiem paliek apsaimniekošanai komunālo pakalpojumu sniegšanai tikai viena vienīgā domes sēžu zāles ēka. Visas pārējās ēkas novadā, lai apsaimnieko tenisons.

  9
  4
 3. NOVITĀTE.
  Pirms komentē,iemācies salikt pieturzīmes,lai būtu jēga no tava komentāra,Uzvārdus arī Raksta ar lielo burtu.

  4
  9
 4. Nepārprotama vilšanās no imperatora dienesta ar prātam neaptveramu, neatbilstoši, nesamērīgu atalgojumu, ar darba līgumā noteiktu darbinieka materiāli atbildīgu pienākumu, sagatavot klientiem saskaņā ar tiesību aktiem juridiski korektus, precīzus rēķinus.

  13
 5. Cerība
  Nebūs jau pirmā reize, kad “lielais” runātājs pats sevi komentāros slavina un ceļ debesīs.Spriežot pēc gramatikas, to dara atkal!😀
  Sēdē atsaucās uz Ministru kabineta noteikumiem un Saistošajiem noteikumiem, bet aizmirsa konkretizēt uz kādiem.😀
  Tukša muca tālu skan!!!!

  5
  5
 6. vai vietējai varai viens no galvenajiem pašpasludinātajiem galvenajiem uzdevumiem nav pakalpojumu sniegšana sabiedrībai? Bet, kāda ir reakcija, ja kāds vai kādi mēģina no šiem pakalpojumiem, jeb pareizāk sakot- no zaķa maisā pārdošanas. Vien šeit pārdevējs- domes kapitālsabiedrība nekādus “bonusus” pret palikšanu tās “aprūpē” iedzīvotājiem nesola, jo nav spējīga paveikt pat to, ko pati iepriekš apņēmusies

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.