Piektdiena, 5. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
weather-icon
+4° C, vējš 0.45 m/s, D vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Ar "Toyotu" streipuļo pa Dzimtmisu un attopas grāvī (3)

Bauskas novada Iecavas pagasta Dzimtmisā 27. janvārī neilgi pēc pulksten 10.30 kāds 1982. gadā dzimis vīrietis vadīja «Toyota» markas automašīnu, būdams 1,97 promiļu alkohola reibumā, viņš nespēja tikt galā ar transportlīdzekļa vadību un nobrauca no ceļa –  grāvī. Par notikušo sākts kriminālprocess, portālu informēja Rūta Strautniece, Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Zemgales reģiona pārvaldes jautājumos.

Savukārt 27. janvārī īsi pēc pulksten 16 Bauskas novada Iecavas pagastā 1979. gadā dzimis vīrietis stūrēja velosipēdu, būdams 2,68 promiļu alkohola reibumā. Par šo pārkāpumu sākts administratīvā pārkāpuma process.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri (3)

Uiiii
22:33 29.01.2024
Bmw... Volvo... Un toyota? Kaut kas te neiet kopā!
Teo
18:07 30.01.2024
Ar nepilnām divām un uz četriem riteņiem iebrauc grāvī , bet ar nepilnām trim un uz diviem riteņiem stūrē uz nebēdu , tas kārtējo reizi pierāda , ka viss atkarigs "' no iekšām "' .
Piebilde Teo
22:39 30.01.2024
Jā, "skaistums nāk no iekšām".

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.