Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Atlūgumu iesniedzis  Mežotnes pilskalna kompleksa apsaimniekotājs; uz vakanci izsludināts konkurss

Bauskas novada pašvaldība izsludinājusi atklātu konkursu uz Mežotnes  pilskalna kompleksa apsaimniekotāja vietu, liecina informācija pašvaldības oficiālajā tīmekļvietnē. Bauskas novada domes sabiedrisko attiecību nodaļā informēja, ka šā gada 22.martā līdzšinējais Mežotnes pilskalna kompleksa apsaimniekotājs Kristaps Zēbergs iesniedza atlūgumu. Viņš šajā amatā nostrādāja desmit mēnešus (darbu sāka 2022. gada 22. maijā).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mežotnes pilskalna kompleksa apsaimniekotāja darba pienākumos ietilpst Mežotnes baznīcas telpu apmeklētāju uzraudzība, telpu noslodzes plānošana, Mežotnes pilskalna kompleksa teritorijas apsekošana, uzkopšanas un uzturēšanas darbu organizēšana, kā arī citi pienākumi saskaņā ar amata aprakstu.

No pretendentiem uz izsludināto vakanci tiek prasīta līdzvērtīga darba pieredze, vēlama augstākā izglītība sociālo zinātņu jomā, bet var būt arī pēdējo kursu students. Vajadzīgas valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī, svešvalodu zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību, kā arī spēja patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu un B kategorijas transportlīdzekļu vadītāja apliecība.

Izsludinot amata vakanci, saglabāts līdzšinējais atlīdzības apmērs – 837 eiro pirms nodokļu nomaksas un pagaidām izmaiņas atalgojumā nav plānotas, norādīja Bauskas novada domē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikumus var iesniegt līdz trešdienai, 29. martam.  Līdz pirmdienai, 27. martam, uz šo vakanci bija pieteikušies divi amata pretendenti.

Foto: Ļena Brazjule

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (22)

 1. Patiesi “brīnišķīga” perspektīva cilvēkam ar augstskolas diplomu – strādāt par telpu uzraugu un kāda zālēs pļāvēja (kodēja) trenkātāju par kādiem 550 EUR uz rokas. Tas, ka uz šādiem noteikumiem jau šobrīd ir pieteikušies vismaz divi pretendenti, tikai rāda, kāda ir reālā situācija darba tirgū, kur cilvēki ir ar mieru sevi pārdot pat par šādu atalgojumu. Skumji un nožēlojami. Kā parasti, stroikā iegrūsts miljons, bet tālāk atkal viens un tas pats – nekam nav naudas, īpaši jau normālu cilvēku algošanai.

  40
 2. Izskatās, ka ar šādu attieksmi kultūrtelpu gaida baznīcas liktenis – izdauzīti logi un minerālmēslu kaudzes.

  12
  1
 3. Kas atbild par kultūru Bauskas novadā ?Kas atbild par budžeta veidošanu un par šādu amatu un darba algu pat veido atlases komisiju?Kas patiesībā notiek šajā novadā ar Okmani priekšgalā?

  28
 4. Bauskas novadā tā ir liela alga🙂
  Tā strādā visi apsaimniekotāji šogad ar algu samazinājumu diemžēl.

  6
  2
 5. Pielikt sludinājumu pie Kultūras akadēmijas ziņojuma dēļa – telpas ir, vajag tik kas to apsaimnieko un organizē. Kamdēļ lai studenti neuzsāktu savas prasmes tur likt lietā.
  Pašvaldība lai piedāvā, ka paši aizbrauks, nopļaus, veiks saimnieciskos darbus.

  1
  2
 6. Es labāk aicinātu Samariešus vai Mātes Terēzes ordeni – cilvēkus, kam kalpošana par velti ir dzīves aicinājums. Ko tad te studentiņš darīs – ja nu vienīgi iegūs skaidru priekšstatu, kas viņu gaida pēc augstskolas beigšanas un visdrīzāk pametīs skolu, studijas nepabeidzis. Varbūt tad labāk aicināt studentus uz Smukās Lauras vai Opīša vietām patrennēties? Būs pavisam cita motivācija.

  11
  1
 7. Nākošais piemineklis – RUNDĀLES AVOTI. Tur aiziet mūsu sūri grūti nopelnītie nodokļi.

  11
 8. Kas vainas darbam? Uz stenda pie ” baznīcas” vārtiem bija telefona numurs un teksts ” ieradīšos desmit minūšu laikā”. Tātad attālināts darbs.

 9. Jūs daudz esat strādājis tādos darbos, kur, vai rīts, vai vakars, vai brīvdiena, 10 minūšu laikā jāielec biksēs un jāierodas darba objektā? Un gan jau šī informācija bija pielikta tagad, ziemā, kad apmeklētāji ir reti un sēdēt, viņus gaidot, 8 stundas neapkurināmā baznīcā diez vai būtu normāli.

 10. Bauskas novada pašvaldība par minimālo algu aicina darbā apkopēju ar doktora grādu atomfizikā un ķīniešu valodas kantoniešu dialekta zināšanām. Helihoptera pilota vadīšanas apliecība tiks vērtēta kā priekšrocība.

 11. Tur ir WC-ofisa -saimniecības ēka. Ja atlauj lietot elektrisko radiatoru un tējkannu, tad var gaidīt apmeklētājus ar komfortu. Var bakstīt telefonu, var adīt, var celiņus slaucīt vai grīdu mazgāt. Droši vien sniegu tīra un zāli pļauj Pilsrundāles komunālie. Tādā gadījumā amats būtu gandrīz kā Rundāles pilī- zāles uzraugs, tikai ar labākiem darba apstākļiem. Apmeklētāju nav, svaigs gaiss, putnu dziesmas. Kultūras pasākumus organizē laikam Dūmiņš, kāpēc uzraugam-kasierim-apkopējam(ai) vajag maģistra, doktora izglītību? Adekvāti jānovērtē alga un prasības.

 12. Baidos, ka Jūs tomēr īsti nepārzināt šī amata aprakstu. Pieņemu, ka viens no galvenajiem pienākumiem te tomēr ir darbs ar apmeklētājiem (gida funkcija), ar ko cilvēkam pilnīgi bez izglītības varētu būt problēmas. Nedomāju arī, ka pasākumu organizēšana ir Dūmiņa kompetencē. Ja tā, tad tas patiesībā nav normāli.

 13. Pašvaldība satikās ar realitāti. Tas skaidri pierāda, ka trūkst Realitātes departamenta.

 14. Paklau, lielie bļāvēji! Kad pabļaut par lielām algām pašvaldības darbiniekiem, tā visi vareni. Kā iet par tām strādāt- tad “zarniņa tieva”! Kādas ir, par tādām strādājam. Jā, es no tiem, kam tā “milzīgā alga”, bet savu darbu daru no sirds.

 15. Mežotnes pilī nav ekskursiju vadītāja un pasākumu organizatora? Mežotnes pilī ieguldīja lielākus miljonus latu.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.