Baltijas čempionātā –  novada sportistiem medaļas

Aizvadīts Baltijas komandu čempionāts vieglatlētikā U16 vecuma grupā, tur Latvijas izlases sastāvā bija vairāki Bauskas novada pārstāvji, kuri turklāt visi izcīnīja medaļas.

Baltijas komandu čempionāts vieglatlētikā U16 grupā notika Ogrē 11. jūlijā. Zelta medaļu izcīnīja Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) pārstāve Nikola Trasūne, kas uzvarēja kārtslēkšanā, pārvarot 3,1 metra augstumā novietoto latiņu. Sudraba medaļu 110 metru barjerskrējienā ieguva Vecumnieku sporta skolas un Murjāņu Sporta ģimnāzijas audzēknis Ernests Lešinskis, kas finišēja pēc 15,44 sekundēm. Tā liecina Latvijas Vieglatlētikas savienības informācija.

Pārējiem diviem sportistiem bronzas godalgas. Iecavas sporta skolas «Dartija» audzēknis Tomass Līrums 200 metru distancē finišēja trešais ar rezultātu 23,46 sekundes, piekāpjoties diviem Lietuvas sportistiem. Bauskas novada BJSS pārstāve Rūta Rutka bija trešā 100 metru barjerskrējienā ar rezultātu 15,05 sekundes.

Latvijas komanda šoreiz izcīnīja pirmo vietu Baltijā.

Attēlā – Nikola Trasūne kārtslēkšanā izcīnīja zelta medaļu. Foto – Guntis Bērziņš, «athletics.lv».