Baltijas kausa stenda šaušanā trešajā posmā Upelnieks paliek septītais

Lauris Pēteris Vējš nedēļas nogalē Tallinā Baltijas kausa stenda šaušanā trešajā posmā izcīnīja trešo vietu apaļajā stendā, ziņo Latvijas Šaušanas federācija (LŠF).

Junioru vecuma sportists Vējš, kurš kvalifikācijā sašāva 114 mērķus, finālā ierindojās trešajā vietā, sašaujot 24 fināla sērijas mērķus.

Lai arī mūspuses sportists Dainis Upelnieks kvalifikācijā sašāva vairāk nekā Vējš – 116 mērķus, pusfināla sērija nebija pietiekami laba, lai turpinātu cīņu par godalgām. Viņam septītā vietā.

Juniors Roberts Ķēniņš kvalifikācijā sakrāja 112 sašautus mērķus, bet pusfināla sērija neļāva pacelties augstāk par astoto vietu, bet Emīlam Starodubcevam tika 104 sašauti mērķi un 11.vieta.

Apaļajā stendā uzvarēja mājinieks Pēters Jirisons. Junioru konkurencē pirmajā vietā ierindojās Lietuvas komandas pārstāvis Toms Vaitekūns ar sašautiem 116 mērķiem.

Vējš izcīnīja otro vietu, Ķēniņam tika trešā vieta, bet Ričards Zorovs ar sašautiem 77 mērķiem bija sestais.Junioru un sieviešu apvienotajā konkurencē Santa Upelniece finišēja septītā.

Tranšejas stendā individuālajā vērtējumā labākais no Latvijas komandas bija Tālis Jurgenovskis – piektā vieta. Par uzvarētāju kļuva Erki Schoters no Igaunijas.

Junioru konkurencē otrajā vietā ierindojās Kārlis Jurgenovskis ar sašautiem 88 mērķiem, bet Mārtiņš Freimanis ar 82 mērķiem ierindojās trešajā vietā.