Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Griķu pamatskolas 9. klasē mācās lieliski organizatori

Griķu pamatskolas 9. klasē mācās lieliski organizatori

Izglītības iestādes 9. klasē mācās 12 jaunieši – deviņi zēni un trīs meitenes. Klases audzinātāja ir Griķu pamatskolas angļu valodas skolotāja Ludmila Baltrušaite, kas ar skolēniem kopā ir no 8. klases un, pēc audzēkņu teiktā, «ir nopietna, interesanta, ļoti atbalstoša, ar labu humora izjūtu», iepriekš audzinātāja bija skolotāja Indra Dulbe.

Griķu pamatskolas devītos raksturo direktore Daiga Vīlipa: «Laba klase, visu ko organizē skolā, piemēram, dienas bez telefoniem, tai skaitā arī skolotājiem, spilvenu, pidžamu dienu, saulesbriļļu dienu, jo klasē mācās skolēnu pašpārvaldes vadītāja Selīna.»

Paši rīko vecāku sapulci
Par savu klasi L. Baltrušaite teic: «Dzīves baudītāji, kas prot saturīgi pavadīt laiku, – gan mācāmies, gan savureiz rājamies. Viņi spēj organizēt un novadīt pasākumus skolā, gādāt par priekšnesumiem katrā sarīkojumā. Ir dziedājuši «Div’ dūjiņas» un soļojuši skolas pagalmā, rīkojuši tējas pēcpusdienas klasē. Kolektīvs ir mainījies, veidojies un nostabilizējies, un pašlaik katrs atbilstoši savai izaugsmei spēj būt patstāvīgs, radošs, ir attīstījis organizatora spējas. Jaunieši var būt droši par to, ka ir atstājuši pēdas manā sirdī. Viņi ir brīnišķīgi, katrs ar savu mērķi dzīvē. Pašlaik baudām cits cita klātbūtni, nostiprinām pamatskolas laikā apgūto un gatavojamies eksāmeniem un svētkiem. Svētki mums tiešām patīk. Mēs esam dzīves baudītāji. Mani devītie ir īpaši cilvēki, jo Dievs tādus viņus radījis un iedevis man mazu brītiņu viņiem pastāvēt blakus.»

Skaistākie mirkļi bijuši 99 dienu līdz 9. klases mācību gada beigām svinēšana, ko paši izdomājuši, Skolotāju diena šajā mācību gadā, ko klase organizēja, ar mazajām klasēm sagatavoja priekšnesumus pedagogiem, viņiem tika pasniegta kafija, fonā skanēja Bauskas Valsts ģimnāzijas audzēknes Kintijas Gurkovskas dziedāta dziesma par kafijas krūzi. Skolēni paši rudenī organizēja vecāku sapulci, Aleksandra un Selīna klasē izcepa vecākiem pankūkas. Savukārt puiši bija sagatavojuši runas par to, kas izdarīts un kas vēl plānots. Vecāki nezināja, ka bērni ir skolā, viņi bija noslēpušies blakuskabinetā. Savukārt 8. klasē pie skolas talkojuši – grābuši lapas, zēni vilkuši žagarus.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties BauskasDzive.lv abonementu:

"BauskasDzive.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē BauskasDzive.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā BauskasDzive.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.