Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Bauskā aizvada tekvondo kaujas mākslas sacensības

Latvijas Taekvondo kaujas mākslas federācija Bauskas sporta namā «Mēmele» rīkoja Bauskas novada atklāto tekvondo čempionātu «Bauska 2024». Labu sniegumu sacensībās parādīja vietējā tekvondo kluba «Sam-Kan» audzēkņi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensībās, kas notika 6.  piedalījās 120 jaunie sportisti no Latvijas un no Igaunijas. Piedalījās Rīgas klubi «Sports-PRO», «Hadl», Garklanes «Vangaži», Ogres «Leonclass» un Kundas «ML Sport». Labākos noskaidroja trīs disciplīnās – divcīņā jeb kirugi, formālo kompleksu izpildē – pumse un sitiena ātruma testos. Savukārt Bauskas novada trenera Sergeja Kirtovska klubā «Sam-Kan» klubā startēja Iecavas un Bauskas grupu audzēkņi.

Alise Baha (no kreisās) un Dārta Vija Vilka priecājas par medaļām.

Publiski visskatāmākās, protams, ir divcīņas – kirugi sacensības. «Sam-Kan» kluba pārstāvji šoreiz izcīnīja gana daudz godalgu. Zelta medaļas baušķeniekiem Marko Liepam un Enriko Volujevičam, kā arī iecavniekiem Alisei Bahai, Paulai Paušai, Alisei Kļavai un Kristeram Salnam. Jāizceļ Paulas Paušas cīņa – varēja redzēt, ka gada laikā sportiste ir ievērojami progresējusi un parādā labāku cīņas mākslas tehniku laukumā.

Sudraba medaļas baušķeniekiem Renāram Kuprinskim, Patrīcijai Bernānei, Deividam Siminam, kā arī iecavniekiem Raivo Baham, Volodimiram Parandī, Danielam Meijeram un Dārtai Vijai Vilkai. Šeit jāizceļ Patrīcijas Bernānes cīņa – neskatoties uz to, ka pretiniece bija tehniski labāka un fiziski pārāka, kā arī cīņa iznāca gana sāpīga, P. Bernāne spēja parādīt skaistu sniegumu, izdarīt sitienus un izturēt maču līdz galam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Kristers Salna (no kreisās) izcīnīja divcīņā zelta medaļu.

Bronzas medaļas baušķeniekiem Danam Barkānam un Oliveram Ramiņam, kā arī iecavniekiem Mārcim Plūmem, Raivo Baham un Maiko Zariņam. Tā liecina trenera Sergeja Kirtovska informācija.

Medaļas Bauskas novada pārstāvji izcīnīja arī abās pārējās disciplīnās. Sitiena ātruma testā zelta medaļas ieguva A. Baha, P. Pauša un Patriks Čaps. Sudraba medaļas E. Volujevičam, P. Bernānei, Oliveram Ramiņam, R. Baham un D. V. Vilkai. Bronza – R. Kuprinskim un A. Kļavai.

Paula Pauša kopā ar tēvu Arni Paušu.

Savukārt pumse jeb formālo kompleksu izpildē zelta medaļas R. Kuprinskim un A. Kļavai, sudrabs A. Bahai un R. Baham, bronza M. Liepam un P. Paušai.

Notika arī kausu pasniegšana labākajiem atsevišķās kategorijās. Kausu kā labākās pumse izpildītājas saņēma Alise Baha un Alise Kļava. Savukārt kausu par sitienu ātruma testa ātrāko sitienu saņēma Patriks Čaps.

Alise Kļava veiksmīgi startēja vairākās disciplīnās.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (7)

 1. Interesanti,bet vai piršanas ātrums nebija iekļauts sacensību gaitā? Jo visādi pumsi,kirugi,sitiena ātruma,lēnuma medaļas…kas tikai nenotika… Bet kā nav starptautisku saniegumu olimpiskajā taekvando veidā kaut vai republikas līmenī tā nav….ir tikai sasniegumi Kirstovska un dažu brīvdomātāju izdomātajā taekvondo paveidā,kurš nav olimpiskais sporta veids.

  1
  14
 2. Kas ir Bokss! skauž! Vai tak ļaudis izklaidējās. Tevi simts punkti Kirtovskis no treniņiem izmeta! (Pa treniņu nemaksāšanu). Tapēc tu tāds īgņa, vai nepalaida uz olimpiskajām spēlēm!

  12
  1
 3. Protams, jāpriecājas par jebkādām aktivitātēm Bauskā! Cita lieta, ka ir reizēm noželojami noskatīties uz bērnu sportu (un tas attiecas ne tikai uz taekvondo) un nez’ kāpēc nevienam nerodas jautājums: “Kāpēc šādas sacensībās pamatā startē bērni un jauniešu tik maz?” Skaidrs, ka vecāki iegulda lielu naudu visā šinī “mākslā”, jo te viss turas tikai uz vecāku finansējuma. Bet! Nekad, atceraties, nekad, mīļie vecāki, neieguldat savu darbu šinī biedrībā, jo nenovērtēs. Jā, it kā pateiks “paldies”, taču agri vai vēlu jūs “izēdīs”, jo tanī brīdī, kad sarosās vecāki, Kirtovskis vairs nav centrālā persona, un to viņš pārdzīvot nevar. 🙂 Jāaizdomājas arī, kāpēc Kirtovskim nav sekotāja, resp., nevienu treneri nav apmācījis. Nu, viss tā paša iemesla dēļ. Bet neko sliktu nevienam nenovēlu – lai veicas!

  2
  7
 4. Droši vien, Bokss paprasīja pretī kvītiņu par iemaksāto naudu, tāpēc ar tādu nav ko ielaisties! 🙂 Taču Boksam taisnība: “ir tikai sasniegumi Kirstovska un dažu brīvdomātāju izdomātajā taekvondo paveidā,kurš nav olimpiskais sporta veids.” Par Kirtovski kopumā biju daudz labākās domās, kamēr viņš nepierādīja pretējo, un neesmu tāds vienīgais. Tā kā – vecāki, ļoti uzmanīgi ar šo cilvēku!

  4
  6
 5. Ne ko sliktu nevaru teikt! ( esmu apmierināts ) Bērns trenējās 5 gadi. uz olimpiskajām spēlēm mēs netaisamies!, tie kas taisās nu tad tiem uz Jelgavu vai Rīgu. Bet bērnam disciplīnu un cīņas spora pamatus ļoti labi iemāca ! Domāju ka tam piekritīs daudzi!

  14
  1
 6. Trenneris ir vislabàkais mûsu bèrniem! Viñš łoti daudz iegulda mûsu bèrnos un mès to redzam jo sèžam un skatamies visus trenniñus un iesaistamies paši un veidojam foršu vecàku un bèrnu komandu! Daudz vecàkiem vajadzètu spèt pavadît un atbalstît bèrnus trennińos kà tas notiek pie trennera!Bèrni trenneri respektè un klausa! Bet tie kam kàdreiz nav kas sanàcis pa pràtam aizveram mutes un nebojàjam citiem omu un ejat uz olimpisjajiem sporta veidiem neviens jums to neliedz!

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.