Otrdiena, 17. februāris
Jūlija, Džuljeta
weather-icon
+-12° C, vējš 1.44 m/s, A vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Bauskā atsākta sniega izvešana (1)

Pēc 13. februāra sniegputeņa Bauskā sākti sniega izvešanas darbi, portālam apliecināja SIA “Vizii Urban” valdes priekšsēdētājs Valdis Purvinskis.

Saskaņā ar Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra datiem Bauskā sniega segas biezums palielinājās vismaz par 10 centimetriem (16. februārī Bauskā sniega segas biezums izmērīts 31 centimetrs).

V. Purvinskis atklāja, ka nākamajā dienā pēc intensīvās snigšanas SIA “Vizii Urban” saņēma pasūtījumu no pašvaldības izvest sniegu no Rīgas, Plūdoņa, Strautnieku un Rūpniecības ielas Bauskā.

Sniega izvešanas darbus uzņēmums uzsāka svētdien, 15. februārī. No Rīgas ielas atbrīvoti teju 200 kubikmetri sniega. “Rīgas un Plūdoņa ielā darbi turpinās arī šobrīd, paredzot izvest vairāk nekā 300 kubikmetrus sniega. Atbērtne no pašvaldības puses ir norādīta pie Lidlauka ielas,” pavēstīja V. Purvinskis.

Viņš papildināja, ka uzņēmums SIA “Vizii Urban” izteicis priekšlikumus pasūtītājam par vairāk nekā 10 kritiskām adresēm, no kurām būtu nepieciešams izvest sniegu.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri (1)

Aivars
21:32 16.02.2026
Atbrīvojiet tiltus!

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.