Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskā, Iecavā un Īslīcē mainās ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifi

Bauskā, Iecavā un Īslīcē no šodienas mainās ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifi, portālu informēja Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) pārstāvji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tarifu izmaiņas saistītas ar komersantu elektroenerģijas iepirkuma cenu izmaiņām.

Bauskā Mūsas upes kreisā krasta teritorijā un Īslīces pagastā SIA “Īslīces ūdens” ūdensapgādes pakalpojumu tarifs pieaugs par 7,3% un būs 1,03 eiro par kubikmetru, bet kanalizācijas pakalpojumu tarifs pieaugs par 6,9% 1,55 eiro par kubikmetru.

Bauskā, izņemot Mūsas upes kreisā krasta teritoriju, Jauncodes, Elektriķu un Mūsas ciemā SIA “Bauskas ūdens” ūdensapgādes pakalpojumu tarifs būs 0,91eiro par kubikmetru, kas ir pieaugums par 5,8%, bet kanalizācijas pakalpojumu tarifs – 1,41 eiro par kubikmetru, kas ir pieaugums par 5,2%.

SIA “Dzīvokļu komunālā saimniecība” Iecavas pilsētā un Iecavas pagastā piemērotais ūdensapgādes pakalpojumu tarifs samazināsies par 0,08 eiro jeb 6,1%, bet kanalizācijas pakalpojumu tarifs – par 0,18 eiro jeb 7,3%. Attiecīgi ūdensapgādes pakalpojumu tarifs būs 1,24 eiro par kubikmetru, bet kanalizācijas pakalpojumu tarifs – 2,29 eiro par kubikmetru.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (11)

 1. Sākas ” Īslīces ūdens” sataisīto parādu atdošana? Un kur ir jaunā ” koncerna” valde kādu 30 personu sastāvā ar vismaz piecu tūkstošu algu? Tūlīt būs vai tiek slēpta? Kad alkatību beigsit slēpt aiz regulatora lēmumiem? Pakalpojumu sniedzēji saviem vēlētājiem…

  19
  1
 2. Ma rodas jautājums 2.00 eur par apkalpošanu vai kā saka rēķinu sagatavošanu, tūkstošiem klientu cik tad naudu iekasē priekš savām algām?
  Vai tiešām adekvāta summa par vienas podziņas nospiešanu un elektronisku rēķinu sagatavošanu.
  Nu pilnīgs sviests.

  18
 3. Bet protams, ka cenas jāceļ! Elektrība arvien dārgāka paliek, gāze arvien dārgāka, 4×4 auto jāpērk, apvienošana cik neizmaksās, locekļiem kārtīgas algas vajag!? 😁

 4. tad kā izpaužas tā tava elektrības un gāzes dārdzība “anonīmais” tavos apgalvojumos par BŪ iepirkumiem? Kādām vajadzībām un kādos daudzumos BŪ iepērk gāzi? Kā arī par elektrības dārgumu, ja elektrībai patreiz zemāka cena kā 2021. gadā? Nebūsi kaut kur šķērsām aizmuldējies?

 5. kāpēc tikai 2 eiro par rēķina sagatavošanu, ja var vairāk, pie mums taču demokrātija un sen jau vecie komunisti, ilgus gadus valstī būdami vadošajos amatos, labi apmācījuši arī savus pēcnācējus, kā šī lieta darāma, kad daži ir vienlīdzīgāki par pārējiem, respektīvi trekni dzīvo uz tautas rēķina, nekas savādāks kā PSRS laikos priekš mūsu vadoņiem.

 6. Jūs te visi čīkstat kā ir tik dārgi, bet ko darīt Vecsaules Pagasta iedzīvotājiem kuriem kopā ar ūdeni un kanalizāciju sanāk krietni virs 5€ pār 1m³.
  Labāk būtu priecājušies kā vēl ir tik maz, nevis savu nepatiku izlikuši šeit komentāru rindās.

  3
  3
 7. un ko jūs darījāt pirms dažiem gadiem, laikā kad vēl Vecsaulē šādu pakalpojumu nebija un arī pašvaldības kapitālsabiedrības nebija vēl “iemācījušās tik brangi pelnīt? Dārgi, ejiet aiz jāņogu krūma un smeliet no akas

  2
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.