Pirmdiena, 2. februāris
Spīdola, Sonora
weather-icon
+-16° C, vējš 0.89 m/s, A-DA vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Bauskā ierodas skolēni no Polijas

Polijas pilsētas Ripinas skolēni un pedagogi ierodas Bauskā. Tā informē Bauskas Valsts ģimnāzijas direktors Raimonds Žabovs.

Turpinās Bauskas un Polijas pilsētas Ripinas skolēnu draudzība. 1. jūlijā Bauskā ierodas Ripinas 27 skolēni un četri pedagogi. Latvijā viņi uzturēsies nedēļu. Bauskas novada domes speciāliste Ieva Šomina informē, ka pirmdien, 2. jūlijā, poļu draugiem pieņemšanu rīko novada vadība. Poļu skolēni un pedagogi iepazīs ne tikai Bausku un tās apkārtni. Vienu dienu viņi apmeklēs Rīgu, bet trīs dienas dosies ekskursijā pa Latgali. Ripinas un Bauskas skolu draudzība ilgst jau vairākus gadus. Jūnija sākumā no Ripinas atgriezās Bauskas Valsts ģimnāzijas audzēkņi un pedagogi. Tā bija kārtējā draudzības vizīte, kuras laikā baušķenieki apmeklēja Ripinu, Poznaņu, kā arī citas ievērojamas šīs valsts vietas. Uz Poliju brauca ģimnāzisti, kuri uzrādījuši labus mācību rezultātus, kā arī apliecinājuši sevi sabiedriskajā darbā.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.