Sestdiena, 6. decembris
Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola
weather-icon
+6° C, vējš 3.35 m/s, D-DA vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Bauskā izglābj vīrieti, kurš grasījies nolēkt no Mūsas tilta (5)

Otrdien, 5. jūlijā, pēc pulksten 21 Bauskā uz Mūsas tilta, atradies 1996. gadā dzimis vīrietis, kurš teicis mediķiem, ka viņam esot pašnāvnieciskas domas, portālu informēja Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Savu nodomu vīrietis neīstenoja, viņš tika nogādāts ārstniecības iestādē, apliecināja VP pārstāve D. Kalniņa.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri (5)

Vests
17:45 06.07.2022
Ne nu lektu nekā.Šādā veidā galu reti dabū.Parasti uz mūžu sakropļo.
neVests
22:27 06.07.2022
Nesaki gan, 2 ir lēkuši no Mūsas tilta un abi beigti, ar ko šis būtu savādāks?
Autors
07:08 07.07.2022
Video autors, vienkārši orangutāns .. "un tas notiek Bauskā""
Briedis
08:48 07.07.2022
Ja baigi gribetu sen jau btu nolecis
Artūrs Priedītis
00:30 09.07.2022
Liels paldies mediķiem ka izglāba depresaino vīrieti bauskā un aizveda uz trako māju pārstēt to psihisko cilvēku mediķi ir paši labākie kuri izglāb tādus cilvēkus tādā brīdī super malači mediķi ir vienmēr izspalidzīgi

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.