Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskā nozāģē “dragreisā” apskādēto ozolu

Šonedēļ Bērzkalnu ielā Bauskā nozāģēts ozols, kurš apskādēts ceļu satiksmes negadījumā, kuru izraisīja pārgalvīgs autovadītājs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau vēstījām, ka 20. martā ap plkst. 10 Bērzkalnu ielā pie ražotnes “Bauskas alus” automobiļa “BMW”, vadītājs, piedaloties nelegālās ātrumsacensībās un nenovaldot auto, iebrauca ietves malā augošajos kokos, tos bojājot.

Bauskas pilsētas nodaļas vadītāja Dace Šķiliņa pastāstīja, ka, apsekojot minēto vietu un tur augošos ozolus, tika pieņemts lēmums par traumētā koka, kā arī vēl viena ozola (potenciāli bīstama) nozāģēšanu. D. Šķiliņa norādīja, ka lietvedība par izraisīto ceļu satiksmes negadījumu noris Valsts policijā. Izdevumu tāme par likvidēto kokaugu – 710 eiro bez PVN – tiks nosūtīta Valsts policijai pievienošanai pie lietas. 

“Aplūkojot līdzās augošos kokus, konstatējām, ka vienam ozolam ir tukšs vidus, un tas kādā brīdī varētu nolūzt. Tā kā ozols aug tuvu ceļam, novēršot iespējamo apdraudējumu, tas tika nozāģēts,” sacīja D. Šķiliņa. Nozāģētie koki tiks izmantoti pilsētas vajadzībām – ugunskuriem putras vārīšanai vai citām nepieciešamībām.

Bērzkalnu ielas iedzīvotāji apliecināja, ka pārgalvīgu autobraucēju šeit netrūkst. Lai drošību uz ceļa uzlabotu, viņuprāt, būtu nepieciešams uz šīs ielas ieviest kādu gulošo policistu. Bauskas novada domē paskaidroja, ka ātrumvaļņus nav atļauts izvietot uz apdzīvotu vietu galvenajām vai tranzīta ielām. Tā kā Bērzkalnu iela šajā pilsētas daļā ir galvenā iela, tālab uz šīs brauktuves ātrumvaļņi netiks uzstādīti.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (12)

 1. Un Bauskā nozāģē liepas pie Bauskas pils. Skumji, ka Bauska jo vairāk pārvēršas par betona un asfalta pilsētu.

  15
  4
 2. Atradīsies vēl kāds dulburs un iebrauks vēl kādā kokā un tikai zāģēsim .Kokam nebija vainas, ozols var augt simtiem gadu…

  7
  2
 3. Labi piedzīs 700 eiro par nozāģēšanu, bet kas piedzīs koka zaudējumu? Cik gadiem jāpaiet, lai tāds koks izaugtu? Nav jau papele, bet OZOLS? Tur Bērzkalnu ielā gar malu ozolu aleja un jāpriecājas, ka tāda aug, bet ja tā pa vienam zāģēs nost un vietā neko nestādīs pavērsies bēdu ieleja.

  12
 4. Viss ticamāk atkal raksts lai acis aizmālētu. 😁
  “700’x”2’= Nauda kabatā, A putru neredzēt kā Ozolus. 😐

 5. izskatās “zaļajiem” vien zaļš biezpiens galvā, jo redzot pat fotogrāfijā nozāģēto ozolu. Paveicās BMV vadītājam, jo ozols bija daļēji izpuvis un paveicās arī , iespējams, tam, kam šis izpuvušais ozols vējā būtu uzgāzies uz galvas vai mašīnas, tas bija tikai laika jautājums.

 6. Te gar to Bauskas alus žogu vēl pirms desmit gadiem auga ozolu rinda 50m visā garumā, apmēram 15 ozoli. To gandrīz visu nofuksēja kad būvēja gājēju ceļu. Tad no nocirstām saknēm nopuva vēl 3-4 atlikušie ozoli ko nozāģēja. Tad idiots pie auto stūrs nocirta vēl vienu. Tagad no tā visa ir palicis tikai viens pēdējais ozols un tas pats apskādēts. Tā mēs izturamies pret dabu pilsētā. Skumji…

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.