Piektdiena, 5. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
weather-icon
+5° C, vējš 0.45 m/s, A vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Bauskā nūjas krusto florbola virslīgas vienīgās "trīsdesmitgadnieces"; baušķenieki teju paveic neticamo

Vietējā florbola komanda “Bauska” sestdien, 17. septembrī, savā laukumā tikās ar “ELVI florbola līgas” vīriešiem čempioni Cēsu komandu “Lekrings”, ziņo portāls floorball.lv.

Cēsnieki pirmajā periodā guva četrus bezatbildes vārtus, izvirzoties vadībā ar 4:0. Atlikušajā laikā baušķenieki izmisīgi centās izglābties un pat panāca izlīdzinājumu (5:5), tomēr uzvaru ar 6:5  pamatlaikā svinēja “Lekrings”.

Bauskā nūjas krustoja divas florbola līgas ilgdzīvotājas, kas piedalījušas visos 29 iepriekšējos čempionātos un cīnās arī trīsdesmitajā – “Bauska” un “Lekrings” (Cēsis). Pirms savstarpējā mača turnīra tabulā komandām bija pa trim punktiem, tikai baušķenieki aizvadīja jau trešo maču, kamēr cēsnieki tikai otro.

Spēli lieliski sāka Cēsu florbolisti, kas pirmā perioda laikā ieguva it kā samērā drošu pārsvaru – 4:0. Ar vārtu guvumiem izcēlās Olafs Zvīnis, Edgars Puriņš, Mārtiņš Muižnieks un Emīls Dzalbs. Otrajā trešdaļā laukuma saimnieki sāka pakaļdzīšanos. 22. minūtē pirmos vārtus Bauskas komandas labā iemeta Pēteris Zeltiņš (1:4). Pēc otrās trešdaļas viesiem joprojām bija triju vārtu handikaps – 5:2. Pēdējā periodā baušķenieks Kaspars Bērziņš iemeta divus golus, bet Artis Černovskis vēl vienu, paveicot šķietami neticamo – rezultātu tablo vēstīja par neizšķirtu rezultātu (5:5).

Tomēr “Bauskai” neizdevās atņemt čempioniem kaut punktu – 59. minūtē pēc Toma Rīsmaņa piespēles ar vārtu guvumu izcēlās Olafs Zvīnis, nodrošinot komandai “Lekrings” smagi nākušu uzvaru ar 6:5 un vēl trīs punktus turnīra tabulā.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Andris Rajeckis, kurš ar trim uzbrukumus noslēdzošajām piespēlēm bija rezultatīvākais. Divi goli Olafa Zvīņa kontā. Par labāko starp baušķeniekiem atzina divu vārtu autoru Kasparu Bērziņu. Ar divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Kristers Ķūrēns-Repša. Cēsu “Lekrings” ar sešiem punktiem pakāpās uz 2.vietu turnīra tabulā, bet “Bauska” ar trim punktiem noslīdēja uz 7. pozīciju.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.