Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskā par pilsētvides uzturēšanu ar rītdienu rūpēsies «Vizii Urban»

No rītdienas, 1. augusta, Bauskas pilsētas teritorijas uzkopšanu veiks pilsētvides uzturēšanas uzņēmums «Vizii Urban», informēja tā valdes priekšsēdētājs Valdis Purvinskis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā «Bauskas Dzīve» jau rakstījusi, uzņēmums šādas tiesības ieguvis, iesniedzot saimnieciski izdevīgāko piedāvājumu un uzvarot pašvaldības rīkotajā iepirkumā. Līgums noslēgts uz gadu ar iespēju to pagarināt vēl uz trim gadiem. 

SIA «Vides serviss» ielu slaukāmā mašīna ar uzrakstu «Tīrai Bauskai» šorīt agri pēdējoreiz izbrauca pilsētas ielas, novēroja «Bauskas Dzīve». Šo funkciju turpmāk pārņem uzņēmums «Vizii Urban».

«Katrā pilsētā, kur nodrošinām vides uzkopšanu un uzturēšanu, veidojam vietējo komandu, kura nodrošina efektīvāku un izdevīgāku pašvaldības izvirzīto vides tīrības mērķu sasniegšanu. Pašlaik gan darbinieki, gan nepieciešamā tehnika ir gatavībā uzsākt pakalpojumu sniegšanu. Saku paldies arī uzņēmumam «Vides serviss», kas līdz šim nodrošināja pilsētas uzkopšanu, par atsaucību zinoša un pieredzējuša vietējā personāla piesaistē,» saka V. Purvinskis. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņš arī norāda, ka Bauskas pašvaldības lēmums rīkot atklātu konkursu un pilsētvides uzturēšanas pakalpojumu nodrošināšanu uzticēt ārpakalpojumam vērtējams pozitīvi gan nozares attīstības kontekstā, gan kalpojot kā piemērs citām pašvaldībām, kas vēlas vēl efektīvāk apsaimniekot savus resursus.

Publicitātes foto.

“Vizii Urban” ietilpst vides pakalpojumu jomas koncernā AS “CleanR Grupa”, tā pārstāve Zane Plone paskaidro, ka Bauskas pilsētas teritorijā “Vizii Urban” nodrošinās plašu pakalpojumu klāstu – ietvju, pilsētas laukumu, zaļo zonu, ielu malu, celiņu tīrīšanu, zāles pļaušanu, sniega tīrīšanu ziemā, lapu savākšanu rudenī un citus katrai sezonai raksturīgos darbus.  

“Vizii Urban” nodrošina pilsētvides uzturēšanas pakalpojumus Rīgā, Liepājā, Tukumā, Jūrmalā, Babītē, Rēzeknē, Siguldā un Cēsīs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskā “Vizii Urban” nodarbinās ap 20 cilvēku. Kopā visā Latvijā uzņēmums nodarbina aptuveni 220 strādājošo.

Titulattēls no “Bauskas Dzīves” arhīva.­­­­­­­

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (7)

 1. Apsveicam! Lai veicās! Un Bauska top skaista & pievilciga iedzivotajiem un ciemiņiem!

  6
  6
 2. Nu no ielu slaucīsanas jau īsti tā mūsu Bauska pievilcīgāka nekļūs, ņemot vērā ka jau cik gadus pilsētai nav ista saimnieka kas rūpētos lai pilseta klūtu pievilcigāka kā iedzīvotājiem tā tūristiem. Diemžēl, bet fakts, ka tā līkne ir tikai lejupejoša. Noteikti kādam privatmāja būs pievilcīgāka,jo noteikti “otkats” no tā pusotra citrona atleks.

  26
  4
 3. latviešiem ir tāds teiciens- “cāļus skaita rudenī”, bet vislabāk tos “saskaitīt” varēs pēc nākamās ziemas. Tā kā “mīļie” pacietību un vēlreiz pacietību.

  13
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.