Naktī uz 20. aprīli Bauskā, Ošu ielā, Zaļajā ielā un Pļavu ielā, konstatētas kopumā 12 automašīnas ar durtām riepām. Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dienvidzemgales iecirkņa amatpersonas pašlaik strādā notikuma vietā un skaidro notikušā apstākļus. Valsts policija aicina atsaukties personas, kurām ir jebkāda informācija saistībā ar notikušo vai cita apstākļu noskaidrošanai noderīga informācija, zvanot pa tālruni 110 vai 28621716, informē Ilze Jurēvica, Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece.
Informācija par bojātu transportlīdzekli Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dienvidzemgales iecirknī sākotnēji tika saņemta par vienu bojātu automašīnu Bauskā, Ošu ielā, kad cietušais neilgi pirms pulksten 8 konstatēja savai automašīnai sadurtas riepas. Likumsargiem ierodoties norādītajā vietā, konstatēts, ka šajā adresē kopumā šādā veidā bojātas piecas automašīnas.
Neilgu brīdi vēlāk saņemta informācija par to, ka konstatētas sadurtas riepas vēl diviem transportlīdzekļiem Zaļajā ielā, kur likumsargi konstatēja kopumā četras bojātas automašīnas, kā arī mirkli pēc pulksten 8 Pļavu ielā fiksēti vēl trīs automobiļi ar sadurtām riepām.
«Bauskas Dzīve» runāja ar vīrieti, kurš izsauca policiju Ošu ielā. Viņa automobilim sadurtas nesen sezonāli nomainītās riepas – divām priekšējām riepām bojājumi ir ar nazi, tāpēc tās vairs nevar saremontēt. Sieva tādēļ šorīt nevarējusi tikt uz darbu. «Man nav ne jausmas, kas to varēja izdarīt, konfliktu ar kaimiņiem nebija,» stāsta Sandis. Pie mājas riepas sabojātas četrām mašīnām – vienai trīs, citai viena, vēl kādai divas riepas.
Savukārt kāda cita kaimiņiene par nama iedzīvotājiem un situāciju mājas apkaimē izsakās šādi: «Līdz ar sociālo dzīvokļu ieviešanu vide te ir baisi degradējusies, kontingents te ir šausminošs.»
Broņislavs Ostrovskis, Bauskas novada pašvaldības policijas priekšnieks, 20. aprīļa pusdienlaikā sacīja, ka «kameras vēl neesam skatījušies, šī lieta ir Valsts policijas ziņā, bet noteikti tajās redzamais būs vajadzīgs».
Valsts policijas amatpersonas pašlaik strādā notikuma vietās un skaidro notikušā apstākļus, tostarp pārskatot apkārtnē esošo videokameru ierakstus. Vienlaikus Valsts policija aicina atsaukties personas, kuru rīcībā ir kāda informācija par notikušo vai cita apstākļu un iespējamās vainīgās personas noskaidrošanai noderīga informācija, ziņot policijai pa tālruni 110 vai 28621716.
