Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas bērnu bibliotēkā norisināsies Lasītāju klubiņa sanāksme

Ceturtdien, 14. jūlijā, plkst. 14 Bauskas bērnu bibliotēkā norisināsies Lasītāju klubiņa sanāksme «Zirni, vai tu zini, kas ir apaļš, dzeltens un liels», kuras laikā bērniem būs iespēja caur rotaļām izzināt vairāk par augiem, dārzeņiem un citu dabā sastopamo.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Kopā ar lelli Zani bērni izzina dažādas tēmas, lai palīdzētu rotaļlietai tapt gudrākai, tāpēc bērni ar to palīdz. Foto: no albuma

«Tāpat kā uz radošajām darbnīcām – ir aicināti tie bērni, kas vēlas nākt, bet vasaras sezonā ir tā, kā ir, mazāk bērnu nāk,» pastāsta bibliotēkas vadītāja Sarmīte Zandere, «vasarā atnāk kādi divi vai trīs bērni, bet mēs tur neko nevaram ietekmēt, ja nu vienīgi lietus viņus atvedīs pie mums uz bibliotēku.» S. Zandere pastāsta, ka Lasītāju klubiņa nodarbības notiek reizi mēnesī, kur kopā ar lelli Zani, kas ir bibliotēkas simbols, tiek izzinātas dažādas tēmas, apspēlējot un rotaļājoties atbilstoši šai tematikai.

«Darbnīcā plānojam apskatīt augus un dārzeņus, arī tādus, kas ikdienā nav bieži sastopami,» pastāsta bibliotekāre Liene Dravniece, «uzzināt, kur tie aug, kur atrodas, ko ar tiem var darīt un vai tie tiešām izskatās tā, kā tiek aprakstīti raksturojumā.» L. Dravniece pastāsta, ka kopā ar lelli Zani bērni izzina dažādas tēmas, lai palīdzētu rotaļlietai tapt gudrākai, tāpēc bērni ar to palīdz.

«Ikdienā ne vienmēr uzzina šādas lietas, kādēļ, piemēram, gurķis ir tāds, kāds ir. Bibliotēkā bērni brīvā gaisotnē var daudz ko izzināt un iemācīties,» tā L. Dravniece, «te nav kā skola, bet vairāk kā informatīva izklaide, jo informāciju iegūstam caur rotaļām un spēlēm.»

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.