Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas bērnu un jauniešu centru vadīs Veronika Puķe

Bauskas novada domes sēdē 24. novembrī deputāti vienbalsīgi apstiprināja Veroniku Puķi Bauskas bērnu un jauniešu centra (BJC) direktores amatā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par iecerēm Bauskas bērnu un jauniešu centra darbā V. Puķe sarunā ar «Bauskas Dzīvi» sacīja: «Svarīga ir esošo stabilo vērtību saglabāšana, bagāto tradīciju turpināšana gan kultūrizglītības, gan tehniskās jaunrades jomā, mūsdienīgu resursu izmantošana. Ir daudz labo lietu, ko jāturpina attīstīt. Ir ideja par mūžizglītību, kādām aktivitātēm arī pieaugušajiem, bet tas nav uzreiz vienas dienas jautājums. Savukārt saimnieciskajā jomā būtu nepieciešams atjaunot Dzeltenās mājas fasādi. Tā ir viena no senākajām mācību iestādēm Bauskā un nozīmīga celtne Bauskas vecpilsētā, kuras izpēti esam veikuši no 2017. gada. Aktualizētu tāmi esam iesnieguši kā vienu no budžeta prioritātēm.

Bērnu un jauniešu centrā ir labs kolektīvs, pedagogu kodols ar pieredzi, kas allaž izdomā ko jaunu, ir gatavs dažādiem risinājumiem, lai jauniešiem pie mums būtu interesanti. Esam atvērti arī jauniem pedagogiem, pašlaik sāktas sarunas kokamatniecības jomā, arī mūsdienu deju grupa tagad nedarbojas, jo skolotāja devās uz Rīgu.»

Jaunajā amatā Veroniku Puķi sveic Bauskas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Mačeks. Veronika Puķe kopš 2010.gada pildīja Bauskas Bērnu un jauniešu centra direktores vietnieces pienākumus. Direktores pienākumus V. Puķe sāks pildīt no šī gada 1. decembra. Foto: Ivars Bogdanovs

Kolektīvā ir 21 darbinieks. Bauskas bērnu un jauniešu centru apmeklē 516 audzēkņu 29 interešu izglītības grupās. Skaits gan esot mainīgs, jo ikviens ir aicināts atnākt un pamēģināt kāda pulciņa aktivitātes, nereti tā izdodas atrast pat profesiju uz mūžu. Ir arī audzēkņi, kas darbojas vairākās interešu grupās. No septembra ir divi jaunumi – radiovadāmo automodeļu klubs «RC-BJC» un vides dizaina grupa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

V. Puķe ir ieguvusi augstāko izglītību Latvijas Universitātes Filoloģijas fakultātē, BJC strādā kopš 2010. gada. Sadarbībā ar kolēģiem viņa izstrādājusi un regulāri aktualizējusi izglītības programmas visām Bauskas BJC realizētajām interešu izglītības programmām, organizējusi un vadījusi metodisko darbu.

BJC V. Puķe bija direktores vietniece un metodiķe. 2020. gadā viņa saņēmusi pašvaldības Godarakstu «par nesavtīgu ieguldījumu un radošu darbību Bauskas novada jauniešu interešu izglītības jomas attīstībā».

Kad septembra sākumā atlūgumu iesniedza BJC direktore Benita Svareniece, V. Puķe pildīja šos pienākumus.

Amata konkursā bija pieteikušies divi kandidāti, vērtēšana notika divās kārtās. Ar Bauskas novada izglītības iestāžu direktoru/vadītāju vērtēšanas komisijas lēmumu Bauskas novada dome nolēma – no 1. oktobra līdz 2023. gada 30. septembrim BJC direktora darba algas likmi noteikt 1398 eiro.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (12)

 1. tas tiešām ļoti piemērots amats pirmspensijas vecuma dāmītei, kurai noteikti zināmas visas jauniešu problēmas, tā domā savējie

  22
  30
 2. Veronika noteikti izprastu arī problēmas, ja tādas vajadzētu risināt. BET. BJC ir pavisam citas funkcijas nevis problēmu risināšana. Veiksmi, Veronika! Suņi rej ,bet…

  34
  10
 3. ja ne vecmāmiņa zinās kā atrisināt visas bērnu, mazbērnu un mazmazbērnu problēmas. Vien kālab dažos komentāros minēti suņi, varbūt tādēļ, ka saimnieks viņus baro…

  8
  2
 4. Bērnu jauniešu centrs nav sociālais dienests,nejauciet funkcijas.
  Veiksmi Veronikai!

  12
  2
 5. Veronika jau arī ilgus gadus bija reālais vadītājs šai iestādei. Tagad viņai būs par vieglāk, būs vietnieks

  7
  10
 6. Šoreiz, nu gan, Birutai būs bijušas ilūzijas par to… ilgus gadus reālo šīs iestādes vadītāju u.c.

  Veiksmi Veronikai un Birutai!

  9
  2
 7. Par LAIMĪGU lai sevi sauc, kas brauc no BAUSKAS nepiekauts!

  Veiksmi Veronikai un visam BJC kolektīvam!

  12
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.