Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas bērnu un jauniešu centrs aicina pieteikties vasaras radošajās dienās

Skolās  mācību gads tuvojas  izskaņai, bet Bauskas bērnu  un  jauniešu centra pedagogi  aicina tos skolēnus, kuri vēlas apgūt jaunas prasmes un atpūtu savienot ar interesantām aktivitātēm, piedalīties radošajās dienās. No 1. līdz 16. jūnijam un no 21. līdz 30. augustam katru darbadienu notiks nodarbības 22 radošajās darbnīcās. Skolēnus gaida daudzveidīgas un mūsdienīgas nodarbības radošā noskaņā, aicina Bauskas bērnu un jauniešu centra (BJC) direktore Veronika Puķe.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

BJC direktore apraksta daudzveidīgās iespējas, ko piedāvās vasaras radošajās dienās. Jaunajiem māksliniekiem un amatniekiem būs plašas iespējas attīstīt savus talantus. Gleznošanas nodarbībās vēros mākoņus  un debesis, iepazīs arī debess ainavas mākslinieku gleznās un paši gleznos mākoņu rotaļas. Varēs darboties ar krāsaina papīra masu un uzzināt, kas ir  enkaustika. Ar  pavedienu tēlniecības paņēmienu tiks konstruēti burti, zivis, ūdens augi, mājas, dizainētas brilles. Tekstildizaina nodarbībās tiks apdrukāti T-krekli, maisiņi, izgatavoti papīra  ziedi, būs  iespēja  apgūt  mezglošanas tehniku un veidot somiņas, aploksnes, kartītes origami  tehnikā. Slapjajā filcēšanas tehnikā taps rotaļlietas un rotaslietas. Tiem, kuri vēlas darboties ar mālu, būs iespēja veidot māla traukus, sīkplastiku, ģipša glezniņas, dekorus un svilpauniekus. Ādas priekšmeti – auskari, rakstāmpiederumu maciņi, salvešu turētāji, rokassprādzes – taps ādas priekšmetu izgatavošanas darbnīcā. Leļļu darbnīcā varēs apgūt pirmās iemaņas šūšanā no piegrieztnes līdz mīļmantiņai.

Vasaras radošajās dienās BJC piedāvā arī tehniskās jaunrades aktivitātes. Jaunākie dalībnieki Lego darbnīcā no lego klučiem varēs modelēt pasaules un pilsētu ievērojamākās vietas, elektrodarbnīcā tiks montētas elektroshēmas, robotu darbnīcā veiks lego robota programmēšanas uzdevumus. Tiem, kuri vēlas darboties ar jaunajām tehnoloģijām, būs  iespēja veidot animācijas vai īsfilmas. Tāpat varēs apgūt radio vadāmo automobiļu funkcionēšanu un citas tehniskās modelēšanas lietas.

Gardēžus un tos, kuri vēlas iemācīties gatavot ogu maizes, mafinus ar pildījumu , mini  piciņas vai “skudru pūzni”, gaidīs Labo garšu studijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izzinošas nodarbības par to, ko un kā mācas dzīvnieki, kāpēc ir vajadzīgi kukaiņi, no kā baidās koki, norisināsies Vides darbnīcā. Varēs skatīties kādu aizraujošo video par dabu, būs ceļošana un dabas iepazīšana.

Tiem, kuri vēlas izzināt  Bauskas vecpilsētas ievērojamākās un interesantākās vietas, tiek piedāvāta radoša  un izzinoša pastaiga pa Bausku.

Ja interesē deja, būs iespēja iemācīties valsi, ča-ča-ča un iesaistīties kustību spēlēs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Angļu valodas  prasmes varēs nostiprināt lomu spēlēs un iemācīties kaut ko jaunu radošās aktivitātēs Angļu klubiņā.

Velobraucēji tiek aicināti piedalīties  izbraukumos ārpus Bauskas, iepazīties ar  noteikumiem un piedalīties dažādu figūru  izbraukšanā. Vēlams savs velosipēds un ķivere.

Tos, kuri vēlas apgūt jaunas iemaņas fotografēšanā un fotogrāfiju apstrādē, BJC aicina piedalīties fotoplenērā, iemūžinot Bauskas vecpilsētas skatus. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Radošajās dienās varēs iepazīties ar ģitāras spēles pamatiem, nospēlēt pirmos akordus, iemācīties vienkāršu melodiju. Iespēja apgūt prasmes, kā pareizi noskaņot ģitāru, kā kopt un nomainīt stīgas, kā arī daudz interesanta, kas nepieciešams, lai ģitāra sagādātu prieku spēlējot, “Bauskas Dzīvei” teic V. Puķe.

Pieteikšanās: https://ej.uz/bjc_radosas_dienas_23

Attēlos – Bauskas BJC aktivitātes un darinājumi. Foto no “Bauskas Dzīves” arhīva.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.