
Ar panākumiem aizvadīto nedēļas nogali noslēguši Bauskas novada cīņu sporta veidu pārstāvji.
Ričards Ozols uzvarējis kārtējo profesionālo jaukto cīņu mākslu maču, savukārt Bauskas Boksa kluba jauniešiem trīs godalgas Olainē.
Baušķenieks Ričards Ozols (Lauvassirds) 18. oktobrī piedalījās «Brave» cīņas federācijas pasākumā «Brave CF 99», kas notika Viļņā. «Aizvadīju savu nopietnāko cīņu milzīgā organizācijā, no kuras vairāki sportisti ir iekļuvuši UFC. Man bija tas gods pārstāvēt Latviju, un organizatori par manu cīņu vēl joprojām runā,» par piedzīvoto pauž sportists.
Cīņā R. Ozols tikās ar Gruzijas pārstāvi Torniku Gigauri. Pēc mājaslapas «tapology.com» informācijas, tobrīd R. Ozolam bija fiksētas četras uzvaras un četri zaudējumi profesionālajās cīņās, bet T. Gigauri bija trīs uzvaras un četri zaudējumi. Pirmā raunda vidū starp abiem sportistiem notika diezgan atklāta cīņa ar plašiem rokas vēzieniem, kam pa vidu R. Ozols iestarpināja asu un precīzu sitienu ar kāju pa pretinieka galvu, pēc kura pretinieku no ringa nonesa nestuvēs.
Sportists trenējas ar vairāku organizāciju palīdzību. «Turpinām strādāt un gaidām jaunus izaicinājumus,» tā R. Ozols.
Savukārt Bauskas Boksa kluba jaunieši 18. oktobrī piedalījās Olaines turnīrā «Boxsport open cup 2025». Sacensībās piedalījās Everts Vaseļuns, Markuss Konovs un Mārtiņš Kanāns – visi trīs savas cīņas uzvarēja. «Šeit ir pieredze, attieksme un raksturs, regulāri un smagi treniņi. Mārtiņš ar pārliecinošu cīņu izdarīja savu darbu, ko pirms cīņas bijām izrunājuši,» savu audzēkni M. Kanānu uzslavē treneris Edgars Vaseļuns.