Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas dambretisti spēlē gan novada, gan valsts līmeņa sacensībās

Septembra beigās lielākais dambretes pasākums bija Latvijas jauniešu komandu čempionāts 64 lauciņu dambretē. Reizē notika arī Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas sacensības 64 lauciņu dambretē vecākajā grupā, kā arī sākušies tiešsaistes turnīri.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jauniešu komandu čempionātā šogad Latvijas Dambretes federācija ir atgriezusies pie kādreizējā formāta, kad sacensības notika vienu dienu. Vairākus gadus bija mēģinājums īstenot šo turnīru trīs dienu garumā, kas būtiski samazināja komandu skaitu, un tagad atgriezās pie iepriekšējā formāta. Iepriekšējo komandu skaitu gan neizdevās atgūt, bet vienību bija vairāk nekā iepriekšējās sacensībās.

Pietrūka puišu

Spēles notika 24. septembrī Kuldīgā. U8 vecuma grupā piedalījās piecas vienības. Kārtējais panākums Rīgas «Domātprieks» komandai, kas uzvarēja pārliecinoši. Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) vienībai otrā vieta. Bija neizšķirts ar «Valmieras» komandu, bet pret citiem nospēlēja labāk. Vienībā spēlēja Patriks Kaļķis, Matīss Rimicāns, Juta Kalderauska un Rēzija Rīna.

Nākamajā U10 grupā baušķeniekiem salīdzinoši daudz individuālo uzvaru, bet komandu vērtējumā panākuma nebija. Šeit izteikti pietrūkst spēcīgu puišu. Vienības dalībnieki Markuss Jankausks, Milana Suboča, Rebeka Rīna un Rūta Arāja. Tā liecina mājaslapas «dambrete.lv» informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
BAUSKAS NOVADA Bērnu un jaunatnes sporta skolas komandas Kuldīgā izcīnīja medaļas.

Mainīgi panākumi

Ļoti sīvas cīņas starp komandām vienmēr ir notikušas U13 grupā. Šoreiz Bauskas novada BJSS vienībai trešā vieta. Komandā bija Roberts Maikūns, Renārs Staškevics, Ričards Ceruss un Zane Lea Zunda. Vislabāk nospēlēja R. Maikūns un Z. L. Zunda – abiem tikai viens zaudējums.

Vecākajā U16 grupā baušķeniekiem vienmēr ir bijusi spēcīga komanda. Šeit tomēr vienību bija maz, un baušķeniekiem ar «Limbažu NSS» nācās spēlēt divas reizes. Pirmajā reizē uzvara, otrajā – zaudējums, un pēc papildrādītājiem tomēr limbažnieki izrādījās pārāki – otrā vieta. Komandā spēlēja Everts Rūdolfs Lepsis, Jurģis Stīpnieks, Maruta Opočkina un Keita Enija Platā.

Kopā Bauskas novada BJSS komandām uz goda pjedestāla divas otrās un viena trešā vieta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vietējie mači

Sākušās arī Bauskas novada BJSS rīkotās dambretes sacensības skolu komandām. Spēles notika 23. septembrī Bauskas novada BJSS sporta zālē dambretes treniņu telpās. Par rezultātiem informē dambretes trenere Inga Bernāte. Komandu vērtējumā uzvarēja Bauskas 2. vidusskola, otrā – Bauskas Valsts ģimnāzija, trešā – Kandavas lauksaimniecības tehnikuma Saulaines filiāle. Individuāli meitenēm veiksmīgākā bija Sanija Māske, otrā Evelīna Gateža, trešā Annija Druseika. Puišiem uzvarēja Leo Jonikāns, otrajā vietā Niks Naidžels Zeltiņš, trešais – Artis Barauskis.

Sākušies arī biedrības «Bauskas prātnieks» tiešsaistes turnīri. Pirmajā dambretes turnīrā uzvarēja R. Maikūns, otrais – Denijs Vilhelms Krauklis, trešais – Everts Rūdolfs Lepsis. Labi nospēlēja arī viesi no Dobeles, bet pārsteigumu sagādāja Rebeka Rīna, kas savā pirmajā tiešsaistes turnīrā iekļuva labāko desmitniekā. Savukārt šaha turnīrā uzvarēja Jānis Skuja, otrais – D. V. Krauklis, trešais – E. R. Lepsis. Gan dambretē, gan šahā plānoti seši turnīri, kas noslēgsies novembra beigās un decembra sākumā. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.