Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas florbolisti izbraukumā piedzīvo smagu sakāvi

Sestdien, 15. oktobrī, notikušajā “ELVI” florbola līgas vīriešiem spēlē Kocēnu “Rubene” savā laukumā uzņēma FK “Bauska”, ko sakāva ar rezultātu 14:2, ziņo portāls floorball.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kocēnu sporta namā notikušās spēles rezultāts tika atklāts 10. minūtē pēc rupjas baušķenieku kļūdas. Pie viesu piespēles pirmais paspēja kocēnietis Dāvis Zēmelis, kurš ar vienu pieskārienu ieraidīja bumbiņu pretinieku vārtos – 1:0.

Septiņpadsmitajā minūtē laukuma saimnieki varēja uzgavilēt vēlreiz, jo savu pirmo golu “ELVI” florbola līgā iemeta gados jaunais Artis Matīss Fogelis – 2:0. Pirms paša pārtraukuma kocēnieši vēl paspēja realizēt savu skaitlisko vairākumu (3:0), vārtu guvums Kristera Babra kontā.

Bauskas florbolisti savus pirmos vārtus guva tikai 29. minūtē, realizējot skaitlisko pārsvaru. Ar vārtu guvumu izcēlās Kaspars Čakāns, rezultāts tobrīd kļuva 1:6. Pēc otrās trešdaļas “Rubene” atradās vadībā ar 7:1, bet visā spēlē bija pārāka ar 14:2.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju sastāvā tika atzīts Gatis Akūlovs, kurš izcēlās ar vienu vārtu guvumu. Pa 2 (1+1) punktiem viņa komandā savāca Toms Pētersons, Ingars Matisons un Jēkabs Keišs, divus golus iemeta Matīss Celms, 3 (2+1) punkti Kristeram Babrim, bet rezultatīvākie ar četriem punktiem katram bija Kristers Orlovs un Dāvis Zēmelis.

Labākā spēlētāja balvu Bauskas komandā saņēma pirmo vārtu autors Kaspars Čakāns. Pēc šīs uzvaras Kocēnu “Rubene” ar 11 punktiem pakāpās uz 5. vietu turnīra tabulā, bet “Bauska” ar deviņiem punktiem atkāpusies uz 7. vietu.

“Rubene” – “Bauska” 14:2 (3:0, 4:1, 7:1)