Bauskas florbolisti piedzīvo sagrāvi

ELVI florbola līgā vīriešiem otrais zaudējums florbola komandai “Bauska”. Sestdien, 16. septembrī, izbraukuma spēlē ar rezultātu 5:18 baušķenieki piedzīvoja sagrāvi pret “FS Masters/Ulbroka”. Jāmin, ka rezultatīvākais uzvarētāju rindās ar 8 (7:1) punktiem bija talantīgais Rolands Kovaļevskis, kurš savus florbola pamatus ielicis Bauskā.

Ulbrokas sporta kompleksā notikušo spēli labāk sāka tieši Bauskas florbolisti, kas otrajā minūtē ar piecu sekunžu intervālu guva divus vārtus – 2:0. Pa bumbiņai mājinieku vārtos ieraidīja Artis Černovskis un Ralfs Akmentiņš. 13. minūtē rezultāts atkal kļuva neizšķirts, jo ar vārtu guvumiem atbildēja ulbrokieši Tomass Kristofers Birstiņš un Rolands Kovaļevskis (2:2). Jau līdz pirmajam pārtraukumam mājinieki ieguva divu vārtu pārsvaru – 5:3. Otrās trešdaļas laikā Ulbrokas komanda guva sešus bezatbildes vārtus, nosverot uzvaras kausu savā pusē (11:3. Galarezultātā “FS Masters/Ulbroka” svinēja ļoti pārliecinošu uzvaru ar 18:5, ziņo portāls floorball.lv.

Uzvarētāju labā 8 (7+1) punktus guva Bauskas florbola audzēknis Rolands Kovaļevskis. 4 (1+3) rezultativitātes punkti Toma Bitmaņa kontā, pa trik punktiem sakrāja Tomass Kristofers Birstiņš, Edijs Šenbergs un Matīss Kristiāns Morozovs, divus golus iemeta Ralfs Edvards Grīnvalds, bet pa 2 (1+1) punktiem Nikolasa Rukavišņikova, Kristera Babra un Rūdolfa Vilmaņa kontā. Rezultatīvākais Bauskas komandā ar diviem vārtu guvumiem bija Ralfs Akmentiņš, bet par labāko spēlētāju atzina vārsargu Ričardu Butanu, kurš 25. minūtēs atvairīja 18 no 26 pretinieku metieniem.

“FS Masters/Ulbroka” – “Bauska” 18:5 (5:3, 6:0, 7:2)