Bauskas florbolisti tiek pie pirmās uzvaras

Pie pirmās uzvaras ELVI florbola līgas vīriešiem jaunajā sezonā tikusi komanda “Bauska”, kas svētdien, 24. septembrī, pretinieku laukumā pagarinājumā ar 5:4 pārspēja vienību “Irlava”. Izšķirošos vārtus papildlaika 7. minūtē guva Everts Janušauskis. Pēc šī panākuma baušķenieki ar diviem punktiem pakāpās uz turnīra tabulas 10. vietu, ziņo portāls floorball.lv.

“Bauska” šo čempionātu sāka ar diviem zaudējumiem – 7:10 savā pret FBK SĀC, kā arī 5:18 viesos pret “FS Masters/Ulbroka”. Irlavniekiem veicās daudz labāk, jo viņi savā laukumā ar 5:4 pārspēja Cēsu “Lekringu”, bet viesojoties pie “Ķekava/RB&B”, piekāpās tikai papildlaikā – 7:8. Svētdienas spēles uzvaras gadījumā komandai “Irlava” bija iespēja kļūt par līgas vicelīderi, bet šis plāns palika tikai uz papīra.

Irlavnieki maču pret “Bausku” sāka pārliecinoši, jau pirmā perioda laikā mājinieki izvirzījās vadībā ar 2:0. Pa bumbiņai viesu vārtos ieraidīja Ričards Gruziņš un Kaspars Klamers. Otrās trešdaļas sākumā pie pirmā vārtu guvuma tika baušķenieki Kristera Ķūrēna-Repšas personā (1:2), bet Irlavas florbolists Renārs Stančiks 37. minūtē savai komandai atjaunoja divu vārtu handikapu – 3:1.

Pēc tieši divām minūtēm vārtus guva Bauskas komandas spēlētājs Everts Janušauskis, atjaunojot intrigu – 2:3. 42. minūtē Pēteris Zeltiņš panāca neizšķirtu rezultātu (3:3). 50. minūtē savus otros vārtus šajā mačā guva Renārs Stančiks, vēlreiz vadībā izvirzot “Irlavu” (4:3), tomēr pēdējais vārds pamatlaikā piederēja baušķeniekiem – tieši pēc minūtēs ar golu atbildēja Kristiāns Čakāns (4:4). Līdz pat 60. minūtes beigām rezultāts vairs nemainījās, tāpēc abām komandām cīņa bija jāturpina pagarinājumā. Pagarinājumā daudz vairāk uzbruka viesi, 7. minūtē tas arī deva gaidīto rezultātu. Everts Janušauskis saņēma Kristapa Martina Kleša piespēli, pēc kā raidīja bumbiņu mājinieku vārtos, nodrošinot “Bauskai” pirmo uzvaru (5:4) un divus punktus turnīra tabulā. “Irlavai” nācās samierināties ar tikai vienu punktu.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Everts Janušauskis, kura kontā divi goli, tostarp arī izšķirošais. 2 (1+1) punkti Pēterim Zeltiņam, bet rezultatīvākais ar 3 (1+2) punktiem bija Kristers Ķūrēns-Repša. Par labāko Irlavas komandas rindās atzina Gintu Siliņu, kurš izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm. Divas piespēles arī Emīlam Krūmiņam, bet divi vārtu guvumi Renāra Stančika kontā. “Bauska” pēc šīs uzvaras ar diviem punktiem pakāpās uz 10. vietu turnīra tabulā, bet “Irlavai” tagad pieci punkti un augstā 4. pozīcija.

“Irlava” – “Bauska” – 4:5 P (2:0, 1:2, 1:2, 0:1)