Bauskas florbolistiem nākas atzīt Lielvārdes sportistu pārākumu

«Elvi» vīriešu florbola līgas čempionātā florbola klubs «Bauska» sestdien, 8. oktobrī, savā laukumā uzņēma «Lielvārde/Fat Pipe» florbolistus un šajā mačā ar rezultātu 2:7 nācās atzīt pretinieku pārākumu.

Pirmā perioda vidū spēles rezultātu atklāja viesu uzbrucējs Niks Blumfelds (1:0), bet pāris minūtes pirms pirmā pārtraukuma tas atkal kļuva neizšķirts (1:1), jo ar precīzu metienu atbildēja Artis Černovskis, ziņo portāls floorball.lv.

Otrajā trešdaļā pēc Jura Sanda Jēgera un Nika Blumfelda veiksmes uzbrukumā lielvārdieši ieguva divu vārtu pārsvaru (3:1). 45. minūtē baušķenieks Matīss Dulbe rezultāta starpību samazināja līdz minimumam (2:3). Atlikušajā laikā vārtus guva tikai viesi, tostarp vēl trīs golus iemeta Juris Sandis Jēgers, nodrošinot “Lielvārdei/Fat Pipe” trešo uzvaru pēc kārtas – 7:2.