Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas līnijdejotāju grupa “Hot Boots” no Jaunpils atgriežas ar uzvaras kausu

Šogad no 9. līdz 11. jūnijam Jaunpilī norisinājās XI Latvijas līnijdejotāju olimpiāde “Rīgas kauss 2023”, kurā panākumus guva arī Bauskas Kultūras centra līnijdeju kolektīvs “Hot Boots”, portālu informēja Bauskas kultūras centrā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Olimpiāde līnijdejotāju lielajai saimei ir vieni no gaidītākajiem svētkiem, kuri pulcē gan mazus, gan lielus dejotājus. Šī olimpiāde šoreiz notika dažādās vietās – Jaunpils pilī, pils parka estrādē, sporta kompleksā un pie pils dzirnavām. Jaunpils pils un parks dāvāja citu gaisotni olimpiādei, jo pasākums notika skaistā, vēsturiskā ainavā, kam piemīt nedaudz romantiska viduslaiku elpa.

Galvenā organizētāja Irita Grīnberga un līnijdejotāju kolektīva saime “Jautrie zābaciņi” aicināja visus piedalīties olimpiādē. Irita Grīnberga, iepriekš uzrunājot līnijdejotājus, teica: “Ja līnijdejas ir tavas dzīves sastāvdaļa, tad tev tur noteikti ir jābūt!”

Olimpiādē “Rīgas kauss 2023” piedalījās individuālie (solo) līnijdejotāji, dueti, četrinieki un līnijdejotāju kolektīvi no visas Latvijas. Uz šo olimpiādi atbrauca piedalīties arī līnijdejotāji no kaimiņvalsts Lietuvas. Olimpiādē piedalījās 200 līnijdejotāju, un apmeklētāju pieplūdums bija iespaidīgs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Ferbuārī sākām gatavoties līnijdeju olimpiādei “Rīgas kauss 2023”. Cītīgi mēģinājām, kolektīvam šāds priekšnesums bija kas jauns. Bija gan “nē, to mēs nevaram”, gan “o! Šis labi sanāk!”. Daļa no komandas dalībniekiem startēja pirmo reizi deju olimpiādē. Starta dienā, vērojot citus mūsu grupas dalībniekus, sapratām, ka esam līdzvērtīgi sacensības dalībnieki. Bijām ļoti pārsteigti, neticējām dzirdētajam, kad apbalvošanas ceremonijā, sākot no sestās vietas, mūsu komandas nosaukumu nenosauc nedz piektajai vietai, nedz otrajai. Arī sacensību tiesneši pēc apbalvošanas uzteica mūsu sniegumu. Jūtamies novērtēti ieguldītajam darbam, esam pacilāti, iedvesmoti un gatavi turpināt iesākto. Latiņa gan ir uzcelta augstu!” emocijās par panākumiem dalās deju grupas “Hot Boots” vadītāja Liene Feldmane.

Viņa precizē, ka sešu komandu konkurencē olimpiādes kategorijā “kantrī klasiskā komanda” vecuma grupā “gold” Bauskas dejotāji ieguva 1. vietu.

XI Latvijas līnijdejotāju olimpiāde norisinājās trīs dienu garumā, kuru laikā bija noorganizēti vairāki pasākumi. Dalībnieki varēja piedalīties meistarklasēs un iemācīties jaunas līnijdejas.

Foto:no grupas albuma

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.