Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas novadā apstiprina saistošos noteikumus par sociālo pakalpojumu pieejamību

Bauskas novada dome apstiprinājusi saistošos noteikumus “Par sociālajiem pakalpojumiem Bauskas novadā”, kas nosaka sociālo pakalpojumu veidus un nosacījumus to piešķiršanai, aģentūru LETA informēja pašvaldībā. Pakalpojumu piešķiršanu administrē pašvaldības iestāde “Bauskas novada Sociālais dienests”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Noteiktām personu grupām Bauskas novadā ir pieejami tādi sociālie pakalpojumi kā sociālā darba, higiēnas pakalpojums, krīzes centra, izmitināšanas, dienas aprūpes centra, dienas centra pakalpojums, ergoterapeita pakalpojums, atbalsta un izglītojošo grupu, aprūpes mājās pakalpojums, ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojums institūcijā pilngadīgām personām, ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojums institūcijā nepilngadīgām personām, aprūpes pakalpojums nepilngadīgām personām ar invaliditāti, ģimeniskai videi pietuvināts bērnu aprūpes pakalpojums, ģimenes asistenta pakalpojums, sociālā mentora pakalpojums un psihologa pakalpojums.

Pašvaldībā skaidro, ka noteikumus nepieciešams izstrādāt pēc administratīvi teritoriālās reformas, apvienojoties četrām pašvaldībām vienā – Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada pašvaldībām.

Domes apstiprinātie saistošie noteikumi vēl jānosūta Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai. Pēc pozitīva ministrijas atzinuma saņemšanas saistošie noteikumi tiks nodoti publicēšanai oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis” un stāsies spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas.

Ar šo noteikumu spēkā stāšanās brīdi spēku zaudēs Bauskas novada domes saistošie noteikumi “Par sociālajiem pakalpojumiem Bauskas novadā”, Iecavas novada domes saistošie noteikumi “Par sociālajiem pakalpojumiem Iecavas novada pašvaldībā”, Iecavas novada domes saistošie noteikumi “Par pakalpojuma “Aprūpe mājās” nodrošināšanu Iecavas novadā”, Rundāles novada domes saistošie noteikumi “Par aprūpe mājās pakalpojumu Rundāles novadā”, Vecumnieku novada domes saistošie noteikumi “Par Vecumnieku novada pašvaldības sniegto sociālo pakalpojumu saņemšanas un samaksas kārtību”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.