Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas novadā bērnu pirmsskolas izglītības apguvei var reģistrēt elektroniski

No 8.marta, vecāki savus bērnus pirmsskolas izglītības programmas apguvei Bauskas novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs un izglītības iestādēs, kas īsteno pirmsskolas izglītības programmas (turpmāk – PII) var reģistrēt arī elektroniski, tīmekļvietnē www.epakalpojumi.lv, portālu informēja Bauskas novada domē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmsskolas izglītības vecuma bērnus reģistrēt elektroniski ir gan ērtāk, gan ātrāk, norādīja pašvaldībā. Paralēli saglabāta ir arī reģistrācija klātienē, kad pieteikumu bērna likumiskais pārstāvis aizpilda un iesniedz kādā no Bauskas novada valsts un pašvaldības vienotajiem klientu apkalpošanas centriem, vai nosūtot elektroniski parakstītu pieteikumu uz pasts@bauska.lv.

Bērnu reģistrācija pirmsskolas izglītības programmas apguvei notiek tīmekļvietnē www.epakalpojumi.lv, kur ir pieejams pakalpojums “Pirmsskolu pieteikumu reģistrs”, sadaļā “Bauskas novada pašvaldība”. Pieteikumus var reģistrēt bērna likumiskais pārstāvis, autorizējoties tīmekļvietnē ar kādu no drošiem autentificēšanās līdzekļiem. 

Bauskas novada domē skaidroja, ka visi iesniegumi – gan elektroniski nosūtītie, gan klātienē saņemtie – tiks reģistrēti rindas kārtībā pēc to reģistrācijas laika, tālāk grupējot tos atbilstoši noteiktajiem kritērijiem. Kārtība, kādā nodrošina vietu izvēlētajā PII, ir noteikta Bauskas novada domes 2022. gada 27. janvārī apstiprinātajos saistošajos noteikumos Nr.1 “Par pirmsskolas izglītības nodrošināšanu Bauskas novadā”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikumu reģistrācija notiek visu kalendāro gadu, un pieteikumu bērna likumiskais pārstāvis ir tiesīgs iesniegt no brīža, kad bērnam ir izsniegta dzimšanas apliecība.

Grupu komplektācija bērnu uzņemšanai pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs notiek katru gadu no 1. jūnija līdz 31. augustam. Ja grupā ir brīva vieta, tad bērnu uzņemšana var notikt arī mācību gada laikā.

Foto: LSM.LV

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.