Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas novada daudzbērnu ģimenes var saņemt pabalstu mācību gada uzsākšanai

Bauskas novada daudzbērnu ģimenes aicinātas saņemt pašvaldības pabalstu mācību gada uzsākšanai, portālu informēja pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pamatojoties uz Bauskas novada domes saistošajiem noteikumiem Nr. 14 Bauskas novada pašvaldības brīvprātīgās iniciatīvas pabalsti, daudzbērnu saimēm ir iespēja saņemt naudas pabalstu mācību gada uzsākšanai 55 eiro mācību gadā katram bērnam. 

Pašvaldībā skaidroja, ka pabalsts tiek piešķirts daudzbērnu ģimenei par bērnu, kurš iegūst pamata izglītību vispārējās izglītības iestādē. Par daudzbērnu ģimeni šo noteikumu izpratnē uzskatāma ģimene, kuras aprūpē ir vismaz trīs bērni, to skaitā audžuģimenē ievietoti un aizbildnībā esoši bērni. Par daudzbērnu ģimenes bērnu uzskatāma arī pilngadīga persona, kas nav sasniegusi 24 gadu vecumu, ja tā iegūst vispārējo, profesionālo vai augstāko izglītību.

Iesniegumu par tiesībām saņemt pabalstu persona iesniedz no 1.jūnija līdz 31.oktobrim uz e-pastu: socialais.dienests@bauska.lv vai klātienē Bauskas apvienības struktūrvienībā Rūpniecības ielā 7, Bauskā, Vecumnieku apvienības struktūrvienībā Rīgas ielā 29A, Vecumniekos (tālr.  63976733), Iecavas apvienības struktūrvienībā Dzirnavu iela 1, Iecavā (tālr. 63942241, 63942240), kā arī Rundāles apvienības struktūrvienībā Pilsrundālē (tālr. 26674834).

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.