Trešdiena, 28. janvāris
Kārlis, Spodris
weather-icon
+-13° C, vējš 1.79 m/s, A-DA vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Bauskas novadā deguši labības rugāji 10 hektāru platībā

Vakar, 16. augustā, Bauskas novadā deguši labības rugāji 10 hektāru platībā, aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Tāpat Mārupes novadā ugunsdzēsēji likvidējuši 1500 kvadrātmetrus lielu ugunsgrēku, jo deguši atkritumi. Ugunsgrēks bija izsludināts kā augstas bīstamības, jo liesmas draudēja izplatīties tuvumā esošajā mežā. Tomēr VUGD darbiniekiem liesmas izdevies likvidēt.

Apes novadā, Virešu pagastā dedzis šķūnis 140 kvadrātmetru platībā. Savukārt šorīt Rīgā, Kanālielā aizdedzies un turpina degt neapsaimniekota divstāvu ēka.

Kopumā dzēsti 39 ugunsgrēki, no tiem Rīgā astoņi, citās pilsētās – deviņi, bet novados 22. Cilvēki ugunsgrēkos nav cietuši.

Tāpat ugunsdzēsēji piedalījušies 17 glābšanas darbos un saņēmuši sešus maldinošus izsaukumus.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.