Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas pašvaldības gādāto autobusu plāno piepildīt ar nepieciešamo Malinas iedzīvotājiem; ikvienu aicina iesaistīties palīdzības sniegšanā

Bauskas novada dome šā gada 28. aprīlī pieņēma lēmumu „Par sadraudzības līguma noslēgšanu ar Malinas pilsētas domi (Ukrainas Republika).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Bauskas novada domes priekšsēdētājs Bauskā ticies ar Ukrainas sadraudzības pašvaldības Malinas mēru Oleksandru Sitailo. Foto: No albuma

Jau vēstījām, ka šonedēļ dome nolēma piešķirt finanšu līdzekļus 20 000 eiro apmērā ziedojumam Malinas pilsētai. Vietvarā skaidroja, ka izdevumi tiks segti no 2022. gada pašvaldības pamatbudžetā plānotajiem finanšu līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem. Noteikts, ka pašvaldības izpilddirektors ir atbildīgs par mantiskā ziedojuma organizēšanu atbilstoši Malinas pilsētas vajadzībām.

Bauskas novada domē precizēja, ka aptuveni puse līdzekļu tiks izlietoti autobusa iegādei, bet atlikusī nauda tiks izmantota, lai iegādātos nepieciešamās preces. 

Bauskas novada pašvaldība kopā ar biedrību “Laiks Jauniešiem” aicina Bauskas novada iedzīvotājus iesaistīties labdarības akcijā, sniedzot atbalstu novada sadraudzības pilsētai Malinai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Šobrīd Malinā joprojām nav droši, avio uzlidojumu trauksmes brīdinājumu ziņojumi tiek saņemti katru dienu. Lielākā daļa cilvēku (sievietes, bērni, pensijas vecuma iedzīvotāji) ir pametuši savas dzīvesvietas, uz laiku meklējot mītnes vietu Rietumukrainā un Rietumeiropā. Pilsētā palikušajiem nepieciešama patstāvīga humānā palīdzība, ko šobrīd nodrošina brīvprātīgie,” informēja Bauskas novada domē.

Šobrīd pašvaldība lūdz finansiālu atbalstu, lai saņemot nepieciešamo preču sarakstu, konkrētās preces varētu iegādāties. Savāktie finansiālie ziedojumi, kā arī iegādātās pārtikas preces, kopā ar pašvaldības ziedoto autobusu, tiks nogādāts Malinā.

Ziedojumus aicina veikt:
Nosaukums: LAIKS JAUNIEŠIEM BIEDRĪBA
Reģistrācijas numurs: 40008293617
Juridiskā adrese: Bauskas nov., Īslīces pag., Rītausmas, “Lauktehnika 14” – 13, LV-3901
Konts: LV62HABA0551047710873
Mērķis: Malinas atbalstam

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (5)

 1. ejiet tak bekot vienreiz, pashi savus bernus atstajat bez pusdienam bet te vel vajag palidzet? pretigi jau paliek

  7
  8
 2. Palīdziet Bauskas iedzīvotājiem, kuriem ir grūtības ar veselību! Jāveic operācija, saziedot neizdevās summu, kas nepieciešama operācijai. Tagad Laiks jaunieśiem pieņem naudas pārskaitījumu, bet kad jautāju, vai var palīdzēt konkrētai personai, atbilde bija naudu nepārskaitām! Kāpēc mūsu pašu cilvēki tiek atstāti pēdējā vietā???

  7
  4
 3. kuri tad, tavuprāt, būtu tie, kas savus bērnus atstāj bez pusdienām? Tak ne jau domnieki, ar savām tūkstošos mērāmām algām? Ne jau ukraiņu bēgļos tā vaina, bet pašos latviešos, kuri jau kopš brīvības atgūšanas ir uzskatījuši, ja neesi deputāts vai ministrs, kā arī valsts pārvaldes un pašvaldību spicē, tad tavas vajadzības var būt mazākas kā par valsts naudu uzturētam sunim vai kaķim.

  4
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.